reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

W tej chwili w11d1 od poczatku na lekach i zastrzykach ale jest dobrze mieszkam w Irlandii ale leczę się u polskiego ginka we Wrocławiu i jestem dobrej myśli bo dr wie co robi
2nn33e3kcjn7clqv.png
 
reklama
Ja się dzisiaj nachodziłam bo chciałam kupić jakieś ozdoby świąteczne a teraz cierpię bo boli mnie brzuch


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To ja tynka mam podobnie pochodzę chwilę później usiądę i od razu czuje podbrzusze, ale jutro wizyta zaczynam już się trochę stresować więc bardzo proszę dziewczyny o kciuki jutro koło 14.45 ;).
Ciacho witaj i głowa do góry tutaj wszystkie staramy się myśleć pozytywnie i że wszystko będzie dobrze bo innej opcji nie ma :)

w4sqskjo42c0gnha.png
 
A ja dzisiaj po wizycie teściowej [emoji23] tak mnie wszystko wkurzało dzisiaj , że zrobiłam taka awanturę . Zachowałam się jak psychopatka. Oberwało się mężowi. Rzuciłam pufami [emoji23] chyba pora na melise . Aż mi wstyd za siebie.

34bwyx8dkk6avua5.png
Ech wiem coś o tym... raz dziennie też mam wybuch mniejszy lub większy. Mój mąż chyba przywykł :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja używałam semilac 2 lata i potem wyszła mi alergia - wokół paznokcia na palcach i na powiekach - o dziwo, ale ja nosze szkła kontaktowe, wiec paznokcie mają kontakt z oczami. Myślę o zakupie topu z indigo a lakiery używam tylko Miestero Milano. Trzymają się świetnie i nie są takie gęste jak indigo.
Rzęsy też czasem przedłużam , ale swoje mam niewiele krótsze.

Narazie się nie upiększam , bo kobieta w ciąży jest zawsze piękna [emoji8]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
CIACHO82- Witaj i zapraszamy serdecznie :)
Natalia91- trzymam kciuki i szybciutko dawaj znać po wizycie :D ja mam w piątek genetyczne,ale nachodzą mnie wątpliwości czy robić,bo moja gin powiedziała na wizycie,że może mi usg u siebie zrobic,bo mają nowiutki sprzęt i ewentualnie zobaczyć co i jak,ale sama przyznała że specjaliską nie jest więc pewnie nie było by to tak dokładnie pomierzone,ale chyba lekarz widzi kiedy jest coś nie tak...hm mam dylemat bo prywatnie to 250zł ,a przyznam szczerze,że przed świętami to dla mnie spora kwota..jak myślicie??
 
reklama
an93 w moim przypadku tej pierwszej ciąży było tak że te pierwsze badania zrobił mi mój lekarz sprawdził przezierosc, czy jest mózg, długość kości udowej, i dopiero jak zobaczył że przeziernosc jest zła to mnie skierował do specjalisty, więc ja osobiście myślę że jeżeli nie masz wskazań a oczywiście będzie wszystko dobrze to może narazie nie ma co tyle płacić za specjalistę? To tylko moje zdanie oczywiście :)

w4sqskjo42c0gnha.png
 
Do góry