reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziem dobry :)

Ja mojej dwojki jeszcze nie czuje i pewnie to jeszcze potrwa, w pierwszej ciazy poczulam w 21 tygodniu, ale mlody byl bardzo spokojnu i prawie sie nie ruszal.

Dzis na 19 mam spotkanie klasowe z liceum po 13 latach :)



 
reklama
Ja zamówiłam dziś pierwszą rzecz dla maleństwa. Pochwale się jak dojdzie [emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ostatnia edycja:
Dziem dobry Dziewczynki.[emoji5]
Ja spalam bardzo dobrze. Pisalyscie o wadze. Mnie od poczatku przybyl 1kg. W poprzedniej ciazy najpierw schudlam 4kg i w 18 tyg mialam jeszcze 1kg na minusie do wagi startowej. Przez cala ciaze przytylam 13 kg. Teraz chyba bedzie więcej. Strasznie mnie do slodkiego ciagnie choc poza ciaza jestem raczej miesozerna[emoji5]
Sny macie zabojcze[emoji23] i ja tez mam czasem dziwne...raz koszmarne a raz erotyczne.[emoji6] dzidzius mi sie nie sni... Za to bez przerwy snilo mi sie dziecko przed ta ciąża. Obsesyjnie wręcz. Wiec wysnilam sobie [emoji5]
Wczoraj mialam wizyte u gina ale bez usg bo dzien wcześniej genetyczne. Wszystko niby ok poza infekcja grzybicza[emoji31] no i ciśnienie do kontroli... Nastepna wizyta 9 grudnia wiec zleci moment.
A ja wczoraj bylam na zakupach i kupilam juz kilka ubranek[emoji7] noe moglam sie oprzec. Kilka takich neutralnych ale trzy rzeczy takie typowo dziewczynskie[emoji7] cóż...lekarz niby tylko PODEJRZEWA babke wiec jesli bedzie chlopczyk to chetnie komus sprezentuje te slicznosci. A popoludniu bylam u kolezanki i dostałam reklamówkę slicznych ubranek[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] tym razem polowa z nich typowo chłopięcą [emoji23][emoji23][emoji23] no coz.[emoji5] dziewczynka w niebieskim jescze ujdzie...za to chlopczyk w rozowym...hmmmm...
Ogarnela mnie taka euforia ciążowa!!!! Ach....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,was nadgonic to jakas masakra[emoji14]ponad 30 stron czytania... :D ja wczoraj to caly dzien na nogach,sprzatalam wreszcie bo by bylo kiepsko hehe mam nadzieje ze nie przesadzilam z ruchem ale trzeba bylo.po za tym znowu mam jakies koszmary w nocy :-( dziwne rzeczy...

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Moja 4 letnia Córka bardzo sie dopytywala jak dzidzius wyjdzie z brzucha. Ja jej tlumaczylam, ze pan dr wyjmie a ona " ale jaaK???"... I kiedys podejrzala jak w tv pokazywali cesarke i teraz przyjęła do główki rozcinanie brzucha i na ten moment niech tak zostanie...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Paniom :)

Ja jestem po wypiciu glukozy 75g, obrzydliwe :( Ale przez ta cytrynę mam wrażenie, ze teraz lzej mi czekać te 2h, bo nie mam az takich mdłości.

Ja dzisiaj też miałam boskie sny- seksy w pustym przedziale w pociągu z co prawda obcym mężczyzną, ale bardzo przystojnym :D
 
Dzień dobry Paniom :)

Ja jestem po wypiciu glukozy 75g, obrzydliwe :( Ale przez ta cytrynę mam wrażenie, ze teraz lzej mi czekać te 2h, bo nie mam az takich mdłości.

Ja dzisiaj też miałam boskie sny- seksy w pustym przedziale w pociągu z co prawda obcym mężczyzną, ale bardzo przystojnym :D
Dalo radę z cytryna ? Duzo jej tam sie dodaje ?
Uuuu sen wspanialy [emoji3]

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Do góry