reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O rany Anula współczuję [emoji53] ile tej cytryny pozwoli Ci dodać? Wiem że jest jeszcze glukoza o smaku cytrynowym ale nie wiem czy taki sam efekt. ..
Dziewczyny gratuluję ruchów [emoji177]
Ja też czekam myślę że niedługo powinnam poczuć [emoji4]
Wiecie co do mnie wczoraj dotarło? ??? Mam już drugi trymestr [emoji1] no psychika pełen chillout [emoji2]

 
reklama
Zająć ja tam dałam sok z całej cytryny, a wodę miałam mega zimną z lodówki, hmmm, prawie jak koktajl- prawie ;)

Majka miłego sprzątania, pamiętaj, nie przesilaj się za mocno.

Anulka gratuluje drugiego trymestru :)
 
O rany Anula współczuję [emoji53] ile tej cytryny pozwoli Ci dodać? Wiem że jest jeszcze glukoza o smaku cytrynowym ale nie wiem czy taki sam efekt. ..
Dziewczyny gratuluję ruchów [emoji177]
Ja też czekam myślę że niedługo powinnam poczuć [emoji4]
Wiecie co do mnie wczoraj dotarło? ??? Mam już drugi trymestr [emoji1] no psychika pełen chillout [emoji2]

Ja będę we wtorek;) chyba sobie normalnie rano we wtorek posłucham serducha i wszem i w obec ogłosze że będzie dobrze ! ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Zająć ja tam dałam sok z całej cytryny, a wodę miałam mega zimną z lodówki, hmmm, prawie jak koktajl- prawie ;)

Majka miłego sprzątania, pamiętaj, nie przesilaj się za mocno.

Anulka gratuluje drugiego trymestru :)
Kurcze mi to Panie pielegniarki beda rozrabiac... wiec na mega zimna wode nie mam co liczyc :-( ale w cytryne sie zaopatrze :p
Fajnie ze to juz za Toba :-)
m3sx9jcg8o411yy9.png
 
O rany Anula współczuję [emoji53] ile tej cytryny pozwoli Ci dodać? Wiem że jest jeszcze glukoza o smaku cytrynowym ale nie wiem czy taki sam efekt. ..
Dziewczyny gratuluję ruchów [emoji177]
Ja też czekam myślę że niedługo powinnam poczuć [emoji4]
Wiecie co do mnie wczoraj dotarło? ??? Mam już drugi trymestr [emoji1] no psychika pełen chillout [emoji2]

Gratulacje II [emoji3] glowka spokojna to najwazniejsze :-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Glukoza brrrrr pamietam jak to pilam to mi pielegniarki zrobily z takiej cieplej wody z czajnika bleeeee a mialam wtedy mega parcie na slodkie... Teraz po slodkim mam straszne mdlosci i nie wiem jak to przezyje :/
Ale fajnie ze czujecie ruchy... Ja w czulam dopiero w 21tc ale nie dosc ze dziecko spokojne to duza nadwaga... Mam nadzieje ze teraz poczuje szybciej [emoji6]

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Zająć ja tam dałam sok z całej cytryny, a wodę miałam mega zimną z lodówki, hmmm, prawie jak koktajl- prawie ;)

Majka miłego sprzątania, pamiętaj, nie przesilaj się za mocno.

Anulka gratuluje drugiego trymestru :)
No właśnie zrobiłam sobie przerwę. Kręgosłup szybko mnie boli przez co cierpliwości brak... :/
 
Ja to jeszcze chwilke poleniuchuje i zabieram sie za odkurzanie i mycie podlog. Smaka narobilyscie tymi kopytkami :D ja w poniedzialek ide znow tsh zrobic i ft4 eh dobrze ze do tego nie trzeba byc ma czczo :-)

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Ale wam zazdroszczę. Ja pewnie prędko ruchów nie poczuje. Pierwsza ciaza i na dodatek nadwaga wiec nie mam co marzyc. A z tym detektorem to sama się zastanawiam zwłaszcza ze 9 grudnia obchodze 30 te urodzinki wiec może męża wyblagam.

Ja dzisiaj spalam jak dziecko. Coprawda u siostry na dmuchanym materacu ale taki mega wygodny ze szok!

m3sxrjjgxhzwu0vd.png
Też mam ten problem [emoji46] a już też chciałabym czuć [emoji22]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a macie tez tak wieczorami takie potworne uczucie ciezkosci ? Nie mogę się tego pozbyć. Wzdecia wieczne a nie jem wieczorem jakoś tłusto, ani nic . Nie mam zachcianek, nie jem słodyczy. Macie jakiś sposób na to ?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry