reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Mnie ostatnio bardzo nie miła sytuacja spotkała w biedro. Byłam z tatą na tygodniowych zakupach ( wielki wózek), przepuściłam starszego pana bo miał raptem chleb i masło, a czekałby z 10 minut i jakaś małą dziewczynkę z chrupkami. No i mówię dość bo nigdy nic nie kupię. wykładamy na kasę, raz że ciężkie, dwa że duszno, gorąco ja się ogólnie źle czuje. I przychodzi wymalowana blondi koło 30? i bardzo oburzona że jej nie przepuszczam. Tata na nią patrzy i się śmieje, ja ją zlewam i słyszę za plecami"nie wychowani ludzie, ja jestem w ciąży" odwaracam się i na nią patrze no płaska jak deska, na co mój tata "ona też " , a ten plastik " to już jest jej problem". rozumiecie to ? Moja mina bezcenna

w57vyx8dubspq12k.png
Nie umialabym byc az tak roszczeniowa... ja to bede liczyla na ludzkie serce i kulture ;-) ja kiedys w kinie miala nieprzyjemna sytuacje. Odchodzilismy od kasy z popkornem i zgarnelam dziewczyne w bardzo zaawansowanej ciazy z konca kolejki- a kolejkabyla turbo bo byl to pierwszy weekend po pokazie premierowym. Ludzie malo co mi oczu nie wydziobali ze oni tez czekaja ! I ze z takim brzuchem to powinno sie siedziec w domu a nie po kinach lazic...

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Mnie ostatnio bardzo nie miła sytuacja spotkała w biedro. Byłam z tatą na tygodniowych zakupach ( wielki wózek), przepuściłam starszego pana bo miał raptem chleb i masło, a czekałby z 10 minut i jakaś małą dziewczynkę z chrupkami. No i mówię dość bo nigdy nic nie kupię. wykładamy na kasę, raz że ciężkie, dwa że duszno, gorąco ja się ogólnie źle czuje. I przychodzi wymalowana blondi koło 30? i bardzo oburzona że jej nie przepuszczam. Tata na nią patrzy i się śmieje, ja ją zlewam i słyszę za plecami"nie wychowani ludzie, ja jestem w ciąży" odwaracam się i na nią patrze no płaska jak deska, na co mój tata "ona też " , a ten plastik " to już jest jej problem". rozumiecie to ? Moja mina bezcenna

w57vyx8dubspq12k.png
Oj wkurzylabym sie! Zreszta jak bylam ze swoim mezem na zakupach i byly przed nami 3osoby . Babka z poczatku pow.ze ,,prosze pani jest w ciazy" i nas przepuscila za to chlopakowi(jego kolezce,i dziewczynie) ktory stal za nia tak sie to nie spodobalo,ze potem wszyscy stanelismy i byla ,,dyskusja" jak mozna to tak nazwac,bo ewidentnie widac i czuc bylo po tych osobach,ze sa pod wplywem alkoholu. Moj maz tak sie zezloscil,ze juz chcieli pod sklep wyjsc,ale tamci odpuscili..
 
Nie umialabym byc az tak roszczeniowa... ja to bede liczyla na ludzkie serce i kulture ;-) ja kiedys w kinie miala nieprzyjemna sytuacje. Odchodzilismy od kasy z popkornem i zgarnelam dziewczyne w bardzo zaawansowanej ciazy z konca kolejki- a kolejkabyla turbo bo byl to pierwszy weekend po pokazie premierowym. Ludzie malo co mi oczu nie wydziobali ze oni tez czekaja ! I ze z takim brzuchem to powinno sie siedziec w domu a nie po kinach lazic...

m3sx9jcg8o411yy9.png
O tak tak te slowa byly i u Nas,ze zamiast siedziec w domu to ja na zakupach! I ze jak moge lazic po sklepie to i w kolejce moge postac. Ja w sumie sama nigdy nie wymuszalam pierwszenstwa,ale jak ktos jest tak mily to czemu nie skorzystac.
 
Ooo albo najlepsze jest jak przepuszczam matke z malym dzidziolem ( wiadomo takim ruchliwym, marudzacym 4 latkiem )... to juz jest pogrom. A najpredzej starsze babcie ...

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
O tak tak te slowa byly i u Nas,ze zamiast siedziec w domu to ja na zakupach! I ze jak moge lazic po sklepie to i w kolejce moge postac. Ja w sumie sama nigdy nie wymuszalam pierwszenstwa,ale jak ktos jest tak mily to czemu nie skorzystac.
od zawsze mnie denerwowały takie komentarze a jestem stosunkowo młoda. Niech każdy żyje tak jak mu się podoba, ale nie widzę problemu żeby komuś to życie ułatwić;) ciekawią mnie komentarze na 18-tkach których kilka z pokaźnym brzuszkiem będę musiała zaliczyć [emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
O tak tak te slowa byly i u Nas,ze zamiast siedziec w domu to ja na zakupach! I ze jak moge lazic po sklepie to i w kolejce moge postac. Ja w sumie sama nigdy nie wymuszalam pierwszenstwa,ale jak ktos jest tak mily to czemu nie skorzystac.
Ale chyba zaczne byc roszczeniowa zeby chociaz co niektorych kultury nauczyc ...

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Do góry