reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Czego tu się bać? Ciesz się! [emoji178] Ja jutro o 18 [emoji178][emoji178][emoji178]

hchy3e3ksrymet2d.png
Niechce tu smutac. Ale jest dużo powodów przez które boje sie jutrzejszej wizyty.




wniduay3s76h08au.png
 
reklama
Dziewczyny czy Wy czujecie swoja powiekszona macice?? Bo ja czuje ze mi coś uroslo...zaraz nad spojeniem łonowym...i macam sie i macam i chyba to ona[emoji2]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się ostatnio wydaje że czuję bo nawet jest taki twardszy. A w ogóle to już nie mogę się podnosić z pozycji leżącej na wprost bo mnie chyba mięśnie na brzuchu bolą. I cały urósł! Może to jakieś całodobowe wzdęcie... no jestem w szoku rano dalej wstaję z brzuchem :errr:
 
Dziewczyny proszę tutaj głowy do góry przed jutrzejszymi wizytami, pozytywne nastawienie to połowa sukcesu.....poza tym chyba Wasze dzieci chcą mieć uśmiechnięte i zrelaksowane mamuśki?? a nie tylko ciągle poddenerwowane?

Co do wagi to teraz jestem szczuplejsza niż przed pierwszą ciążą wtedy 58 teraz 55 kg i póki co ani kg więcej. W ciąży z córą kilogramy zaczęły rosnąć w 6 miesiącu

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
reklama
Do góry