reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wszystkie trzymamy kciuki za wizyty!
Chciałabym przestać narzekać ale moja dzidzia jest jakaś nie dobra dla mnie. Jestem już jednym wielkim pryszczem! Twarz mnie boli, Amelia mówi że mi guzy urosły a pleców na szczęście nie widzę :D
 
reklama
Wszystkie mamuśki co mają na jutro-Wielkie kciuki :D a co do spokoju to ja mało nie zemdlałam dzisiaj byłam sama u ginekologa na usg, bo synek z babcią a mąż miał zabieg w szpitalu......i to uczucie czy wszystko jest ok było porażające...sama nie wiem chyba ciągle w tyle głowy bałam się, że pozytywny wynik testu może znaczyć coś dużo gorszego...aaa i spokój w ciąży dużo robi, mój drugi synek jest o niebo spokojniejszy od pierwszego, ale za to ta dzidzia to chyba będzie sajgon, bo ciągle jestem poddenerwowana
 
Niechce tu smutac. Ale jest dużo powodów przez które boje sie jutrzejszej wizyty.




wniduay3s76h08au.png
Wiem, rozumiem... Ale myśl pozytywnie [emoji178] Przecież może być tylko dobrze! Głowa do góry ;-)

hchy3e3ksrymet2d.png
 
Wszystkie trzymamy kciuki za wizyty!
Chciałabym przestać narzekać ale moja dzidzia jest jakaś nie dobra dla mnie. Jestem już jednym wielkim pryszczem! Twarz mnie boli, Amelia mówi że mi guzy urosły a pleców na szczęście nie widzę :D
Moja Amelia mi na rysunku narysowała krosty wiec pewnie lepiej niż wy nie wyglądam [emoji23]

 
A i z wyglądu to u mnie też kiepsko, dupa mi rośnie i cera zepsuta, włosy suche jak siano.....czuje się ogólnie mało atrakcyjna, chyba i ja kupię farbę
Ja też się czuję, delikatnie mówiąc- mało atrakcyjna... Nie pomogło zrobienie rzęs, paznokci ani farbowanie włosów :-( W dodatku kolor nie wyszedł do końca taki jak być powinien [emoji53]

hchy3e3ksrymet2d.png
 
Jak czytam te wasze posty o wizytach u lekarza to zaczynam się sama martwić bo ja na pierwszej byłam w 5-6 tygodniu jakoś następną wizytę mam dopiero po miesiącu czy to nie za rzadko ? wtedy mam tez zrobić wszystkie podstawowe badania odrazu na wizyte , by mieć wyniki . Dziwnie się czuję bo u mnie wszystko w sumie w porządku oprócz apetytu na słodkie okropnego i obolałych piersi . Brzuszek troszkę urósł , ale nie wiem czy od tej tony słodkości czy już dzidzia rośnie . Dziś zaczyna mi się 9 tydzień a tu już 2,5kg do przodu a nie chcę skończyć ciąży na 20+ :))) Jakie rady na ten apetyt na słodkie ?

A tam po za tym to ogromne gratulacje za pozytywne wyniki na wizytach.
Emkaa to już dzidzia taka duża ??? Supeeer :) i jak na ten czas to wydaję mi się spora ja miałam USG na wizycie w 6 tyg to miałam dopiero pęcherzyk 11mm :)
 
reklama
Do góry