reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Majka a usg robiła?
Witaj Matka!!! :) skąd jesteś?

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Hej Dziewczyny wracając jeszcze do tych wszystkich suplementow to kazdy lekarz poleca firme ktora mu placi za promowanie konkretnej marki.Wiem co pisze bo moja szwagierka pracuje jako przedstawiciel firmy farmaceutycznej i oni oferuja lekarzom rozne "profity" za polecenie danego leku czy suplementu. Grunt to zdrowe i racjonalne odzywianie. Ja codziennie staram sie pic sok ze swiezych pomaranczy (ma duzo wit C, kwas foliowy i wapn). II wizyte mam dopiero 10,11 takze musze sie uzbroic w cierpliwosc. 23,11 mam juz zaplanowane badania prenatalne (to bedzie chyba najbardziej stresujacy dzien w moim zyciu).Pozdrawiam nowe mamy
 
Czytam, że piszecie o witaminach...Ja narazie biorę kwas foliowy z Solgara.Z tej samej firmy mam witaminy ale narazie nie biore..czekam na zielone światło od gina. Przed ciąża brałam regularnie witaminy i raczej dbam o zdrowie licze wiec, ze jakieś zapasy mam w organizmie...Na szczęście w tej ciąży ciagnie mnie do samych zdrowych produktów.A najbardziej ciagnie mnie do mandarynek i soku pomaranczowego...okropnie!

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie robiła usg, tutaj na usg zapisujesz się osobno ze skierowaniem.
Z tego co mi tłumaczyła to będą oglądać moją szyjke mikroskopem z kamerą czy coś i pobiera próbkę na cytologie wacikiem ale dokladnie to musze poczytać.
 
Hej Dziewczyny wracając jeszcze do tych wszystkich suplementow to kazdy lekarz poleca firme ktora mu placi za promowanie konkretnej marki.Wiem co pisze bo moja szwagierka pracuje jako przedstawiciel firmy farmaceutycznej i oni oferuja lekarzom rozne "profity" za polecenie danego leku czy suplementu. Grunt to zdrowe i racjonalne odzywianie. Ja codziennie staram sie pic sok ze swiezych pomaranczy (ma duzo wit C, kwas foliowy i wapn). II wizyte mam dopiero 10,11 takze musze sie uzbroic w cierpliwosc. 23,11 mam juz zaplanowane badania prenatalne (to bedzie chyba najbardziej stresujacy dzien w moim zyciu).Pozdrawiam nowe mamy
a mój mi wprost powiedział: ja pani polecam to, ale ja tak musze powiedzieć- ogólnie wszystkie są ok byle by pani brała;)

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
To chyba o mnie napisałaś [emoji23] ja w styczniu 27 lat, córka 4latka z sierpnia i 31 sierpień ostatnia miesiączką [emoji23]

No...a jeszcze czytałam, że posądzaja Cie o niepelnoletność? Mnie ostatnio pani w bibliotece pytała sie czy ja to juz mam 18 lat[emoji3] Zdarza mi się to nagminnie, szczególnie jak wyskoczę bez make upu i dresach na luzie...ech...
Hmmmm...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
heh przynajmniej szczera jest :) Coś z tym polecaniem danego leku jest. Pamiętaj jeszcze niedawno miałam brać Inofolik który "działa cuda" :) ano 130 zł na 2 tygodnie...
poszłam do niego przypadkiem i jestem mega zadowolona. moja poprzednia mi co 3 wizyty anty zmieniała przypadkiem na te z innego koncernu mimo że 1 mi pasowały i i tak kupowałam je sama bo lecze sie prywatnie;/

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
reklama
Do góry