reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mi w pierwszej ciazy lekarz odradzala chodzenia na basen, ze wzgledu na roznego rodzaju bakterie, wiec sobie odpuscilam. Ale w necie znajdzie sie duzo pozytywnych artykulow na temat basenu w ciazy. : )
 
reklama
Anulka właśnie nie zgadza, powinno być 8 tyg i 1 dzień. Coś te suwaczki szwankują

Bellax. Aha to każdy widzi na suwaczku co innego? To dopiero ciekawe

7v8rikgnfeynrbw6.png
Ja u Ciebie widzę 8 t i 1 d

svchs65gg8talrm7.png
 
Wlaśnie, a propo fryzur. Co słyszałyście na temat farbowania? Ja się wstrzymuję, odrosty koszmarne ale nie chciałabym zaszkodzić malenstwom.
Ja jutro idę robić odrost, używamy farb bez amoniaku i cieniujemy na blaszkach żeby farba nie miała kontaktu ze skórą, więc się nie boję :-)

hchy3e3k5r6l958x.png
 
ja kocham rower i już też dostałam od rodziny opierdziel, że jeżdżę bo mogę się wywalić bo na dołkach skaczę.....ale jakoś nie umiem przestać, bez roweru czuję się chora, a ogólnie miewam problemy z szybkim przybieraniem na wadze, więc jakiś ruch muszę...a siłownia-miałam wykupiony karnet ale chyba powiem passs
 
Witam nową forumowiczkę. Dziewczyna a tak z innej beczki. Co jezeli chodzi o aktywnosc fizyczna czyli bieganie, silownia itp. Podobno aktywnosc jest wskazana oczywiscie w ramach rozsadku ale chcialam zapytac o wasze doswiadczenia. Przed zajesciem w ciaze regularnie biegalam i cwiczylam i chce kontynuowac jezeli nadal sie bede dobrze czula oczywiscie z mniejszym obciazeniem i bez cwiczen na brzuch. Slyszalam rowniez ze basen jest super ale dopiero od 2 trymestru w zwiazku z mozliwoscia zlapania jakiego choróbska na basenie.

W tym wzgledzie kazdy powinien podchodzic do tego bardzo indywidualnie. Jezeli nie ma przeciwskazan lekarskich a ty masz energie to czemu nie.Ruch jest bardzo wazny.Ja chodze na dlugie spacery i czasem na orbitreku zrobie 30-40min.Po skonczeniu I trymestru zapisuje sie na joge lub pilates dla ciezarnych.Basenu troche sie boje bo zawsze łapałam infekcje dróg moczowych.
 
W tym wzgledzie kazdy powinien podchodzic do tego bardzo indywidualnie. Jezeli nie ma przeciwskazan lekarskich a ty masz energie to czemu nie.Ruch jest bardzo wazny.Ja chodze na dlugie spacery i czasem na orbitreku zrobie 30-40min.Po skonczeniu I trymestru zapisuje sie na joge lub pilates dla ciezarnych.Basenu troche sie boje bo zawsze łapałam infekcje dróg moczowych.

Z bieganiem jednak ja bym uważała.Mi ginekolog odradzał zdecydowanie.
 
Ja słyszałam ze jak byliśmy aktywne przed ciąża np codziennie biegaliśmy to teraz nawet złe jest to odstawić . Tak czy inaczej warto zapytać lekarza może nie koniecznie jednego


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
reklama
Ja słyszałam ze jak byliśmy aktywne przed ciąża np codziennie biegaliśmy to teraz nawet złe jest to odstawić . Tak czy inaczej warto zapytać lekarza może nie koniecznie jednego


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
Zgadzam się :)
Ja chodzę na długie spacery i czasem biegam, ale mało. Czuję się dobrze i zawsze to robiłam. Na basen chcę pójść, ale zimna pogoda jakoś nie zachęca i po pracy trudno się wybrać. Może na L4 będzie więcej mobilizacji [emoji110] na szczęście nigdy nie łapałam infekcji

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Do góry