reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Anulka chciałam się przywitać [emoji1] a humor tak dzisiaj dopisuje, ale zorientowałam się że suwak mi się nie przesuwa [emoji19]

7v8rikgnfeynrbw6.png
ja widze 8 tydzień

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
Anulka chciałam się przywitać [emoji1] a humor tak dzisiaj dopisuje, ale zorientowałam się że suwak mi się nie przesuwa [emoji19]

7v8rikgnfeynrbw6.png
To chyba jak każdy suwak.

Ja niestety zachorowałam ma dobre , całą noc przpłakałam, dostałam leki i czekam na poprawę, mam nadzieję, że odbędzie się bez antybiotyku. A tak pozatym przytulam kibel od 6 rano, nic nie mogę przełknąć oprócz suchej bułki.

A co do malowania włosów , to ja zamierzam przed świętami obciąć i przemalować. W poprzedniej ciąży malowałam kilka razy i nic się nie działo.

 
Cieszę się i już piszę...
Ostatnia miesiaczka 31 sierpnia...Test wykazał 2 krechy.Pierwsza wizyta u gina w piatek 18.30. Czekalam z wizyta do 7 tyg a pozniej okazalo sie, ze moj zaufany lekarz na wyjeździe. Jestem już mamą dziewcZynki, która w sierpniu skończyła 4 lata.Ja w styczniu skończę 27.
Czuję się dobrze. Mam tylko węch jak pies myśliwski heheh no i smaki na wybrane tylko rzeczy.
To chyba tyle.Na poczatek wystarczy.[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszę się i już piszę...
Ostatnia miesiaczka 31 sierpnia...Test wykazał 2 krechy.Pierwsza wizyta u gina w piatek 18.30. Czekalam z wizyta do 7 tyg a pozniej okazalo sie, ze moj zaufany lekarz na wyjeździe. Jestem już mamą dziewcZynki, która w sierpniu skończyła 4 lata.Ja w styczniu skończę 27.
Czuję się dobrze. Mam tylko węch jak pies myśliwski heheh no i smaki na wybrane tylko rzeczy.
To chyba tyle.Na poczatek wystarczy.[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba o mnie napisałaś [emoji23] ja w styczniu 27 lat, córka 4latka z sierpnia i 31 sierpień ostatnia miesiączką [emoji23]

 
Cieszę się i już piszę...
Ostatnia miesiaczka 31 sierpnia...Test wykazał 2 krechy.Pierwsza wizyta u gina w piatek 18.30. Czekalam z wizyta do 7 tyg a pozniej okazalo sie, ze moj zaufany lekarz na wyjeździe. Jestem już mamą dziewcZynki, która w sierpniu skończyła 4 lata.Ja w styczniu skończę 27.
Czuję się dobrze. Mam tylko węch jak pies myśliwski heheh no i smaki na wybrane tylko rzeczy.
To chyba tyle.Na poczatek wystarczy.[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy :) masz trochę do nadrobienia z forum, bo my tutaj jak petardy piszemy ;)
 
Witamy w naszym gronie Matka:) rozgosc się wygodnie i czuj jak u siebie [emoji4]
Sokoleoko myślę że nie ma sensu nadrabiać tego co naprodukowałyśmy, bo nawet jak ktoś to przeczyta to i tak nic nie zapamięta [emoji1] Ja sama nie pamiętam części - myślę że będziemy sobie przypominać na bieżąco

 
No i po wizycie. Ta pani doktor mam wrażenie że poświęciła mi więcej uwagi. Z szyjki oczywiście się leje i dostałam skierowanie na kolposkopie. Teraz będę szukać kto mi ją zrobi hehe
 
reklama
Witam nową mamę ;)

Ach jaką ochotę mam wyjść z pracy już do domu i się położyć, a tu do 16 trzeba wytrzymać.
Czuję się osłabiona, ktoś wysysa ze mnie energię ;)
 
Do góry