reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Sprawdzilam 3miesiac trwa od 10tc do 13tc. Czyli mi jeszcze niecale 2tyg zostaly

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
Kum a nie tydzień do 3ciego miesiąca? Na suwaczku masz 8 tydz więc zaczynasz 9. Jak to skończysz to zaczniesz 10tc. Zobacz u mnie na suwak, dziś zaczynam 10 tc i obrazek sie zmienił na trzeci więc chyba chodzi o miesiące.

 
reklama
Kum a nie tydzień do 3ciego miesiąca? Na suwaczku masz 8 tydz więc zaczynasz 9. Jak to skończysz to zaczniesz 10tc. Zobacz u mnie na suwak, dziś zaczynam 10 tc i obrazek sie zmienił na trzeci więc chyba chodzi o miesiące.

Na mój "chłopski" rozum, jeśli termin masz na np 5.06.2017 to trzeci miesiąc zaczynasz 5.11.2016... [emoji12]

hchy3e3k5r6l958x.png
 
Kasiu myślę że możemy przyjąć taką logikę [emoji4] całkiem mądre a nie te dziwne wyliczenia. ..
Sokoleoko ja też z okolic - Wejherowo [emoji1]
Dobra idę jeszcze pokimać bo zamulam [emoji42] dobranoc

 
Polusiowa je tez biore pregne plus. Podobno najlepszy suplement na rynku. Nie martw sie! Musi byc dobrze! Ale te nasze wszystkie maluchy juz na poczatku daja nam popalic :)
 
No chyba tak. No te wyliczenia sa dziwne bo maja rozne dlugosci trwania. Ja mam teraz 8t3d.. Suwak sie zacial. 10tc od niedzieli wiec wtedy 3 mc. A to bedzie 30.10. Mam termin3.06. Wiec przesuniecie jest nie duze.

Synu nie chcial wczoraj zasnac.. Dopiero o 22 zasnal.. W miedzyczasie poklocilam sie z mezem...dzizas...

Ide sie szykowac do pracy bo dziecko sie zajelo soba.

Milego i spokojnego dnia!!

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Zrobilam sobie z ciekawosci test,bo jak robilam w 3-4 tygodniu to blada kreseczka byla...robie dzis rano..mam poczatek 7 tygodnia a tam...ta druga kreska wyszla przed ta pierwsza testowa...hehe i to jaka porzadna ze maz moj w szoku ale radoche mial,bo to jego pomysl byl bo byl ciekawy jak to bedzie z tym czy bedzie ciemniejsza a jestt olbrzymia wielka ogromniastaa :-) dwie grube krechy to mnie cieszy :-)

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Miałam dziś klientkę, rozmawiałyśmy o ciąży, noworodkach itp. Przeraziłam się, jak opowiedziała mi o jakichś witaminach dla kobiet w ciąży (chyba Femibion albo coś z Fem na początku) które zawierały zmutowany kwas foliowy, po którym dzieci rodziły się z autyzmem :-/ I o szczepieniach dla dzieci dała mi taki wykład że aż włos się jeży na głowie :-/
Ja już jakiś czas temu odstawiłam witaminy i zostawiłam sam kwas foliowy...

hchy3e3k141c0230.png
Ja w 1 femibion w 2 feminatal dzieci zdrowe..

 
Zrobilam sobie z ciekawosci test,bo jak robilam w 3-4 tygodniu to blada kreseczka byla...robie dzis rano..mam poczatek 7 tygodnia a tam...ta druga kreska wyszla przed ta pierwsza testowa...hehe i to jaka porzadna ze maz moj w szoku ale radoche mial,bo to jego pomysl byl bo byl ciekawy jak to bedzie z tym czy bedzie ciemniejsza a jestt olbrzymia wielka ogromniastaa :-) dwie grube krechy to mnie cieszy :-)

uwo9dqk323h73wzt.png
ja zanim poszłam na bete to robiłam 3 testy co 2-3 dni i też mieliśmy radochy co nie miara jak kreski nie dosc że ciemniejsze to szybciej się pokazywały;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry