reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że mogę do Was dołączyć u mnie 6 tydzień termin porodu to 6 czerwca.
To moja druga ciąża pierwszą straciłam w 8 tyg. Jeszcze nikomu nie powiedziałam , jestem po pierwszej wizycie , mamy pęcherzyk, dzisiaj robiłam krew i mocz w czwartek kolejna wizyta
 
reklama
A ja jestem zombi...
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że mogę do Was dołączyć u mnie 6 tydzień termin porodu to 6 czerwca.
To moja druga ciąża pierwszą straciłam w 8 tyg. Jeszcze nikomu nie powiedziałam , jestem po pierwszej wizycie , mamy pęcherzyk, dzisiaj robiłam krew i mocz w czwartek kolejna wizyta
Siemka Tynka!!! Gratulacje!
 
Ja pierwsze urodzilam majac 30 :) ;). Ale na drugim pewnie skoncze.

Mam jesce jeden objaw. Jak tylko zglodnieje wlacza mi sie straszne ssanie... Az mi slabo po chwili..

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
Bo teraz większość decyduje się na pierwsze dziecko koło 30stki :-) Ja urodziłam w wieku 23 lat... A nie chcę odkładać powiększania rodziny np do 40stki ze względu na zwiększone ryzyko wystąpienia chorób u dziecka itp... I ogólnie z wiekiem człowiek robi się wygodny ;-) W ogóle to myślałam że już się nie zdecydujemy na maleństwo, a teraz jestem najszczesliwsza na świecie (synuś z resztą też) ;-)

hchy3e3ktqkriidb.png
 
Dziewczyny, a mialyscie zwiększona temperature ciała, jako objaw ciąży? I kiedy? Ja w obydwu poprzednich ciazach miałam około 38, tylko nie pamiętam czy na początku, czy już po dniu spodziewanej miesiączki, a teraz nie mam..
 
Dziewczyny, a mialyscie zwiększona temperature ciała, jako objaw ciąży? I kiedy? Ja w obydwu poprzednich ciazach miałam około 38, tylko nie pamiętam czy na początku, czy już po dniu spodziewanej miesiączki, a teraz nie mam..
Ja miałam podwyższoną temperaturę kilka dni po owulacji, ale nie wiem czy to przez ciążę czy po prostu taki okres przeziębieniowy [emoji12]

hchy3e3ktqkriidb.png
 
reklama
Jej..dziewczyny ale produkujecie....
Mnie tez pobolewa czasem podbrzusze i cycki...generalnie caly czas czuje brzuch i jest taki opuchniety nabrzmialy az sie w fartuch roboczy nie mieszcze...a nie chcialabym by szefowa juz sie dowiedziala o ciazy...bo w pazdzierniku konczy mi sie umowa...wiec powiem jej dopiero w listopadzie..ale na pewno nie omieszka sie zapytac dlaczego fartuch niedopiety...a ja nie potrafie klamac niestety i bedzie mi glupio...padam na twarz dzis po pracy...nie wiem jak wytrwam w pracy w ciazy..bo normalnie brak mi sil....mam nadzieje ze nie dojda mdlosci bo wtedy kapitulacja na maxa w pracy

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Do góry