reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witam Nowe Mamuśki :)
Cieszę się że nas tyle jest będzie co przeżywać w czerwcu :)
Ja wcześniej też nie idę do lekarza bo wtedy to dopiero będę się stresować. Widać nie widać, serce bije nie bije i tak w kółko. ...
Ja z synkiem jesteśmy w mojej mamy na krótkich feriach jesiennych w Beskidzie Śląskim pogoda nie rozpieszcza. ... co tu robić z 1,5 roczniakiem w domu :D

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Anika84 mam te samą zagwozdke, co robic z synkiem w domu :eek: pogoda na razie nie rozpieszcza i nie zapowiada sie, aby cos mialo sie zmienic.
Co.do wizyt to musialabym poszperac kiedy bylam na pierwszej w pierwszej ciazy. Pamietam tylko, ze na samym poczatku gin odeslal mnie z kwitkiem i kazal przyjsc gdzies za 1,5 tyg. To jakos 7 tydz wychodzil
 
U nas tez syn w domu bo chory. Tak to chodzi do zlobka. Jest starszy, uwielbia puzzle, plasteline, farby, autka, pociagi,ksiazeczki.. no i niestety bajki. Latwiej bylo mu ogarnac czas jak mial poltorej roku.. Duzo zabaw z kartonu jest w necie. Przesypywanie. Dwa kubki i w srodku kasza lub ryz.. Troche bajzel ale ile radosci. Wiekszy hardcore dawalam mu kubki i troche wody i przelewal.. Zabawa na min pol godziny. Porozkladane reczniki i zabawa idzie. Duzo takich zabaw. A i kiedys uwielbial paninko..teraz przeszlo.

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Hej:-)

A się wkurzyłam. Wczoraj robiłam betę w innym miejscu niż poprzednio i nawet się ucieszyłam bo beta zamiast 30 zł to 18:-) zajeżdżam dzisiaj po wyniki a w rejestracji mówi że nie ma i nie wie czy będą jutro czy pojutrze czy kiedy.......paranoja

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez musze sie wybrac na beta, ale ta pogoda wcale mi nie pomaga w tym.. najchetniej zakamuflowala bym sie w kolderke :) Moj synek tez chodzi do zlobka. Zapisalam go dokladnie rok temu, jak wrocilam do pracy.
 
Vanilia faktycznie bez sensu ale cena mega atrakcyjna.

Ja bym chciała oddać synka do żłobka od stycznia na kilka godzin dziennie ale póki co chyba ja jeszcze nie jestem gotowa :)


svchs65gg8talrm7.png
 
Witajcie Mamusie. Chcę się przyłączyć do tej przygody zwanej ciążą. To moja druga ciąża. Mam już 7 letnią córkę. Cieszymy się zmężem,ale jednocześnie trochę boimy,bo prawie rok się staraliśmy i stał się cud. Ostatnia miesiączka 26.08. Robiłam betę w piątek wynik:220. Powtórzyłam wczoraj:993. Chyba jest ok. Na wizytę do lekarza troszkę poczekam,żeby coś już było widać...

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Hej jednak ja mam ciężkie myslenie. Jakoś źle obliczalam apka pokazuje mi 6 tydz. A realnie jest 5+3. Kurcze stresuje sie bolą mnie plecy i brzuch nie jakoś mocno tylko trochę. Nie wiem czy to normalne. Nie mam objawów jedynie trochę piersi bolą ale delikatnie. Mdłości brak. To moja pierwsza ciąża nie wiem co myśleć.
 
Witaj Polusiowa! Bardzo ładny przyrost bety.

Sunnnyday ja w pierwszej ciąży tez nie miałam objawów długo długo a teraz od samego początku mdłości, zgaga i silny ból piersi. Każda cisza inna tylko się ciesz :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Hej jednak ja mam ciężkie myslenie. Jakoś źle obliczalam apka pokazuje mi 6 tydz. A realnie jest 5+3. Kurcze stresuje sie bolą mnie plecy i brzuch nie jakoś mocno tylko trochę. Nie wiem czy to normalne. Nie mam objawów jedynie trochę piersi bolą ale delikatnie. Mdłości brak. To moja pierwsza ciąża nie wiem co myśleć.
Popatrz nie zdążyłam Ci odpisać ;)
Jestem zombi... Nie mogłam wczoraj zasnąć, obudziłam się o 2.00 w nocy i nie opłacało mi się zasypiać z powrotem to pojechałam do roboty :errr: kładę się...
 
Do góry