reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja właśnie z kina wróciłam, BRIDGET JONES 3 to mistrzostwo świata! Nie pamiętam kiedy ostatnio tyle się śmiałam, płakałam, wzruszałam... Super na poprawę humoru [emoji23][emoji38]

hchy3e3ktqkriidb.png
 
reklama
Znam to... Synek jakieś 2 lata męczył mnie o rodzeństwo... Dla świętego spokoju wmówiłam mu, że małe dziecko budziłoby go w nocy itp więc odpuścił ;-) Ale jak mu powiedziałam parę dni temu, że będzie miał rodzeństwo...no chyba nigdy nie widziałam w jego oczkach tyle radości [emoji7][emoji178] Nawet już wspólnie imiona wybraliśmy :-D

hchy3e3ktqkriidb.png
A byłaś już może na wizycie u ginekologa??

uwo9dqk323h73wzt.png
 
A byłaś już może na wizycie u ginekologa??

uwo9dqk323h73wzt.png
No właśnie nie, wizytę mam dopiero 27, bo takie są kolejki do mego lekarza. Ale robiłam 2 razy betę więc wszystko jest na dobrej drodze... W przyszłym tygodniu, może za dwa planuję pójść jeszcze prywatnie zrobić samo usg, dla własnego spokoju :-) A Ty kiedy masz wizytę?

hchy3e3ktqkriidb.png
 
No właśnie nie, wizytę mam dopiero 27, bo takie są kolejki do mego lekarza. Ale robiłam 2 razy betę więc wszystko jest na dobrej drodze... W przyszłym tygodniu, może za dwa planuję pójść jeszcze prywatnie zrobić samo usg, dla własnego spokoju :-) A Ty kiedy masz wizytę?

hchy3e3ktqkriidb.png
Dopiero 18go i to prywatnie bo do mojego tez ciezko sie dostac..

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Kasia moja mała też oszalała że szczęścia, i tylko przykłada głowe do mojego brzucha i mówi że jeszcze nie kopie. Wymyśliła że będzie mieć siostrę Blanke..... I koniec. O bracie nie chce słyszeć hehe. A na Bridget też byłam, uwielbiam ją :-D

Ja też dziewczyny myślę iść do gina dopiero 18, wtedy już będzie 7 tydzień więc przynajmniej mam nadzieje serducho zobaczę, a jak pójdę wcześniej nie będzie biło to tylko się zestresuje

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia moja mała też oszalała że szczęścia, i tylko przykłada głowe do mojego brzucha i mówi że jeszcze nie kopie. Wymyśliła że będzie mieć siostrę Blanke..... I koniec. O bracie nie chce słyszeć hehe. A na Bridget też byłam, uwielbiam ją :-D

Ja też dziewczyny myślę iść do gina dopiero 18, wtedy już będzie 7 tydzień więc przynajmniej mam nadzieje serducho zobaczę, a jak pójdę wcześniej nie będzie biło to tylko się zestresuje

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas rozważyliśmy dwie opcje- Helenka lub Pawełek ;-) Choć ja tak po cichu mam przeczucie że będzie córka :-D O ile planowanie płci jest możliwe, zrobiliśmy wszystko wg wskazówek, żeby była córcia ;-)

hchy3e3ktqkriidb.png
 
A tak w ogóle z innej beczki, wybiegając w przyszłość... Słyszałyście o możliwości zrobienia cesarki i plastyki brzucha jednocześnie? :p
Nie opowiadałam o sobie aż tak szczegółowo ale już tłumaczę. Miałam problem z otyłością, rok temu chirurgicznie zmniejszono mi żołądek, od tej pory schudłam 66kg. Skóra- wiadomo, w opłakanym stanie... Czeka mnie plastyka brzucha i piersi... W ciążę chciałam zajść przed , żeby nie rozciągać tej skóry na nowo. No i stąd moje pytanie o plastykę brzucha, zawsze to jedna operacja mniej ;-) Mój pierwszy poród to była cesarka i za drugim razem nie rozważam innej opcji ;-)

hchy3e3ktqkriidb.png
 
1475640809152.jpg

A to właśnie efekty mego chudnięcia, więc możecie się domyślić w jakim stanie jest moja skóra [emoji12]

hchy3e3kyfuof7qc.png
 

Załączniki

  • 1475640809152.jpg
    1475640809152.jpg
    70,4 KB · Wyświetleń: 712
reklama
Do góry