reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja niestety mam wszystko po córce :D zostawialam i teraz szał zakupów mnie ominie.




wniduay3s76h08au.png
Zawsze coś można jeszcze dokupić [emoji16]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Jak bedzie chłopczyk to pojedyncze rzeczy wymienie :D. Ale ja to szalała przy córce i pół piwnicy to rzeczy dziecka :D. Chociaż czasami przechodzi mnie myśl zeby sprzedac to co mam i kupic nowe, inne . ale to juz bede myslala później.




wniduay3s76h08au.png
 
Jak bedzie chłopczyk to pojedyncze rzeczy wymienie :D. Ale ja to szalała przy córce i pół piwnicy to rzeczy dziecka :D. Chociaż czasami przechodzi mnie myśl zeby sprzedac to co mam i kupic nowe, inne . ale to juz bede myslala później.




wniduay3s76h08au.png
U nas jeśli będzie córka to kilka rzeczy się znajdzie różowych [emoji23] np. Kolocki zwykłe i duplo , maty edukacyjne. Ja większość oddawałam i sprzedawałam. Tylko niektóre z senstymentu zostawiłam.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ja nawet wózek 3w1 sprzedalam po synku ;) mam mebelki, ale te myślę, ze przejdą z synkiem razem do jego pokoiku jak bedziemy go przenosić. Póki co jest jeszcze z nami w naszej sypialni :)
Meble dla synka tzn. łóżeczko, komode z przewijakiem i szafa, mam firmy bellamy model fino. Jestem nimi zachwycona i dla kolejnego dziecka pewnie też coś z tej firmy wybiorę.
 

Załączniki

  • FINO.jpg
    FINO.jpg
    146,6 KB · Wyświetleń: 84
Ja niestety mam wszystko po córce :D zostawialam i teraz szał zakupów mnie ominie.




wniduay3s76h08au.png
Ale jaka oszczędność ;)
Ja też mam wszystko po synku zostawione więc tylko fotelik i bujaczek kupię bo mialam pożyczone.
A jak będzie dziewczynka to napewno się babcia z ciocią nie opanują i nakupia tyle ciuchów ze nie będę miała gdzie trzymać[emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jaka oszczędność ;)
Ja też mam wszystko po synku zostawione więc tylko fotelik i bujaczek kupię bo mialam pożyczone.
A jak będzie dziewczynka to napewno się babcia z ciocią nie opanują i nakupia tyle ciuchów ze nie będę miała gdzie trzymać[emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
A ja tam uwielbiam , kocham wydawać na takie rzeczy dla dziecka [emoji173][emoji173]

Ja właśnie myślę czy będę kupowała bujak czy huśtawkę na początek. Teraz są takie piękne z projektorami[emoji7]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ale będzie fajne tutaj na forum szaleństwo zakupowe, mówię Wam- nawet jeśli część z Was będzie tylko pojedyncze rzeczy kupować :D ja jak bylam z synkiem w ciąży to pisałam na grudniowkach i było mega, do tej pory jeszcze utrzymujemy z częścią dziewczyn stały kontakt :)
 
Ja nawet wózek 3w1 sprzedalam po synku ;) mam mebelki, ale te myślę, ze przejdą z synkiem razem do jego pokoiku jak bedziemy go przenosić. Póki co jest jeszcze z nami w naszej sypialni :)
Meble dla synka tzn. łóżeczko, komode z przewijakiem i szafa, mam firmy bellamy model fino. Jestem nimi zachwycona i dla kolejnego dziecka pewnie też coś z tej firmy wybiorę.
Piękne . A ja chyba mebli nie będę kupowała , tylko łóżeczko ew. Coś na przewijak. Amelia miała taki na łóżeczku i bardzo mnie denerwował. Dziecko będzie z nami w sypialni na razie a tam mamy już dużą szafę i 2 komody. Rzeczy dziecka spokojnie się zmieszczą.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Ale będzie fajne tutaj na forum szaleństwo zakupowe, mówię Wam- nawet jeśli część z Was będzie tylko pojedyncze rzeczy kupować :D ja jak bylam z synkiem w ciąży to pisałam na grudniowkach i było mega, do tej pory jeszcze utrzymujemy z częścią dziewczyn stały kontakt :)
Już nie mogę się doczekać [emoji173][emoji173]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Do góry