reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tak pytam bo co kraj to obyczaj
To prawda. Ale tez w Pl to co szpital, lekarz to inaczej. [emoji12] Nic się nie poradzi

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Dziewczyny mąż miał nadgodziny dopiero wrócił a tu telefon teść na SORZE. Jeszcze pasuje żebym ja jechała rodzić. Ale i mnie cisza nadal. Idę coś porobić. Kota poszukam po gdzieś poszedł.


Zawsze coś wypadnie. Ty i tak byś się z teściem nie spotkała bo na Sorze a ty porodówka! Ruszaj się ruszaj! Ja też się poruszałam. Kolacja gotowa, młody godzine już śpi,młoda zje kolacje i też szykuje się do spanka! A ja polecę potem pod bardzo ciepły prysznic! A te bóle jakie są,takie są! Nic nie idzie do przodu! Potem jak chłop wróci to go trochę pomęczę
 
Efta22 to może spróbuje tego Twojego specyfiku może i mi pomoże :p albo rozjaśni chociaż :D właśnie wróciłam od fryzjera farba znow nie złapała dokładnie [emoji33][emoji33]ale jest lepiej [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W ciąży może nie wyjść kolor ze względu na hormony. Do tescia to się nie wybieram jutro po południu zadzwonię do niego. Mąż pojechał jego samochód przyprowadzić. Ja tutaj i tak nie będę rodziła. Nie które są zadowolone ale ja znam za dużo przypadków kiedy coś było nie tak. Koleżanka miała torbiel wielkości jajka i miała jechać za granicę. Ordynator kazał jej jechać a jak wylądowała w Lublinie to pytali się u jakiego rzeźnika była. Bo torbiel była tak duża że w każdej chwili mogła pęknąć. Mojej siostry koleżanka miała ciążę biliźniaczą i do tego zagrożoną to te matoły zamiast zrobić jej zastrzyk na rozwój pęcherzyków to wypuścili ją do domu i tam dostała krwotoku. Przyjechała do szpitala i zrobili jej cc. Nie mają inkubatorów to trzeba było karetki wzywać z Lublina żeby dzieci zabrały. I tak ona tu dzieci tam. Na koniec jak zszywali jej brzuch to nabawiła się gronkowca a i dzieci muszą teraz oddychać w ciągu dnia przez jakieś aparaty. A wszyscy jej mówili olej ten szpital. Dlatego ja tu nawet za dopłatą nie będę rodziła. Tylko do klinicznego jadę. Tam przynajmniej dziecko będzie miało dobrą opiekę. U mojego ojca jak wykryli raka jelita to też pojechał do tej kliniki co ja będę rodziła. Zrobili mu operację potem chemia i już 2 lata i jest spokój.
 
W ciąży może nie wyjść kolor ze względu na hormony. Do tescia to się nie wybieram jutro po południu zadzwonię do niego. Mąż pojechał jego samochód przyprowadzić. Ja tutaj i tak nie będę rodziła. Nie które są zadowolone ale ja znam za dużo przypadków kiedy coś było nie tak. Koleżanka miała torbiel wielkości jajka i miała jechać za granicę. Ordynator kazał jej jechać a jak wylądowała w Lublinie to pytali się u jakiego rzeźnika była. Bo torbiel była tak duża że w każdej chwili mogła pęknąć. Mojej siostry koleżanka miała ciążę biliźniaczą i do tego zagrożoną to te matoły zamiast zrobić jej zastrzyk na rozwój pęcherzyków to wypuścili ją do domu i tam dostała krwotoku. Przyjechała do szpitala i zrobili jej cc. Nie mają inkubatorów to trzeba było karetki wzywać z Lublina żeby dzieci zabrały. I tak ona tu dzieci tam. Na koniec jak zszywali jej brzuch to nabawiła się gronkowca a i dzieci muszą teraz oddychać w ciągu dnia przez jakieś aparaty. A wszyscy jej mówili olej ten szpital. Dlatego ja tu nawet za dopłatą nie będę rodziła. Tylko do klinicznego jadę. Tam przynajmniej dziecko będzie miało dobrą opiekę. U mojego ojca jak wykryli raka jelita to też pojechał do tej kliniki co ja będę rodziła. Zrobili mu operację potem chemia i już 2 lata i jest spokój.

No to ładna opieka w tym szpitalu!
 
No faktycznie zajebisty szpital :o jestem w szoku , tak wiem właśnie ale czarny kolor to myślałam ze wyjdzie [emoji23][emoji205]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chyba zaczynam się stresować [emoji33] już mnie pogoniło 3 razy jak ja dociągnę do jutra do 14 jeszcze mąż na noc do pracy poszedł i ja sama ze starszakiem
 
reklama
Ja to w ostateczności chodzę do tego szpitala. Widziałyście że w reklamach ciągle wyświetla się ten wózek co Lewandowscy kupili ten w papugi. Już przesadzają z tą jej ciążą. :mad:
 
Do góry