reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Veronika_k No możliwe ze jak dasz sobie na luz to nagle jak grom z jasnego nieba przyjdzie poród [emoji8]tego Ci życzę z całego serca [emoji177]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja właśnie wiem :o tak samo jest jak się starasz i czekasz aż wkoncu się uda i szukasz wszystkich objawów żeby tylko coś oznaczało ciąże tak i potem symptomy zbliżającego się porodu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja właśnie wiem :o tak samo jest jak się starasz i czekasz aż wkoncu się uda i szukasz wszystkich objawów żeby tylko coś oznaczało ciąże tak i potem symptomy zbliżającego się porodu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Kurde też tak miałam bo poprzednią poroniłam. Potem po drugiej @ była owulacja i się udało. Ale zaś była jazda z testami bo 3 negatywne dopiero 4 pozytywny jeszcze ta kreska taka słaba była,że szok
 
O kurde przykro mi , No to niezłe z tymi testami a potem pewnie czekałas z niecierpliwością na pierwsze usg


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O to super :) ja po wykonanym teście musiałam czekać do 12tc żeby sprawdzić czy wgl ciaza jest prawidłowa itd . A przy moim pcos i cystach na jajowodach to się bałam bardzo . Na szczęście wszystko ok i nawet cysty się wchłonęły całkiem w 20tc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O to super :) ja po wykonanym teście musiałam czekać do 12tc żeby sprawdzić czy wgl ciaza jest prawidłowa itd . A przy moim pcos i cystach na jajowodach to się bałam bardzo . Na szczęście wszystko ok i nawet cysty się wchłonęły całkiem w 20tc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No widzisz i wszystko ok. A my już chyba takie głupie i sie zmartwiamy na zapas co też wcale nie jest dobre! Wydaję mi się,że tak szybko miałam termin ze względu na to poronienie bo normalnie myśle,że też bym tak czekała. A poprzednią poroniłam w ok 5,4 tc czyli od zapłodniena w 2 także długo nie byłam.Coś mój miał jakieś takie przeczucia i ciągle mówił,że sie boi,żd poronie a ja mówiłam,że raczej nie bo już 3 raz jestem więc będzie ok.Ale jednak się nie mylił. Ale mimo to inna była niż ta teraz. I zaś mu powiedziałam,żeby już wiecęj nie krakał
 
reklama
No ale i tak pewnie było wam przykro kazde poronienie jest nie miłym przeżyciem [emoji22] w jakim wieku masz dzieciaczki ?[emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry