reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A właśnie mój synek jest tak ułożony , że głowę ma w dole brzucha, plecy po lewej stronie a stopy centralnie po prawej pod żebrem. Jeszcze go nie połamał więc jest dobrze [emoji41][emoji1]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Aha i pokłociłam się z mężem o to, że za głośno oddycha, a on mi zarzucił, że robię strasznie głupie miny, gdy mu coś wypominam. Jesteśmy na siebie obrazeni.

Muszę się z nim jutro pogodzić. Jesteśmy oboje nienormalni, że o takie coś potrafimy drzeć koty.

Dobranoc dziewczyny!
Wiesz mnie ostatnio mój tak wkur....że normalnie szok wszystko mnie wnerwia, on totalnie olewa to że ja w ciąży ciągle o działce gada bo kupiliśmy taką ogrodniczą (ja też się z niej cieszę, ale taki ważny dzień przed nami)

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy tylko ja nie czuję główki swojego dziecka? Nie wiem gdzie ona jest ,w ogóle jej nie widać ani nie czuć
 
Cześć! Powiedzmy, że się wyspalam. Miałam przerwę 3 godzinna w nocy, już myślałam, że nie zasnę. W nocy bolał mnie brzuch i zastanawiałam się czy to są te skurcze? Czy będzie bardziej bolało? Czy to poród? :)

Co do ruchów to moja potrafi się bardzo wypinac i prężyć albo gmerać tak nisko, że czuję ja w pachwinach.
 
Czy tylko ja nie czuję główki swojego dziecka? Nie wiem gdzie ona jest ,w ogóle jej nie widać ani nie czuć
Ja ostatnio jak chciałam sprawdzić szyjke macicy, do której nie dosiegnelam [emoji16] odkryłam główkę dziecka i to naprawdę bardzo nisko, tak z 5 cm od wejścia, na pewno głowa bo duze i okrągłe[emoji1]

Asia noo mnie po lewatywie ruszyło. Kciuki zaciśnięte

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Wiesz mnie ostatnio mój tak wkur....że normalnie szok wszystko mnie wnerwia, on totalnie olewa to że ja w ciąży ciągle o działce gada bo kupiliśmy taką ogrodniczą (ja też się z niej cieszę, ale taki ważny dzień przed nami)

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój gada ciągle o aucie. Nie tylko gada, ale i wkłada w niego kasę. No, ale jak się nie słucha żony, która tłumaczyła, że 10-letnie auto to nie jest dobry zakup...
Postawilam ultimatum dopóki nie zobaczę zmywarki, on nie ma prawa wydać nawet złotówki na auto. I proszę. Zmywarka już zamówiona :)
Czy tylko ja nie czuję główki swojego dziecka? Nie wiem gdzie ona jest ,w ogóle jej nie widać ani nie czuć
Ostatnio na wizycie zapytałam lekarza jak jest dziecko ułożone. Okazało się, że głowa w dół. Główka jest naprawdę bardzo nisko. Lekarz mi pokazał gdzie, ale ja jej sama nie wyczuje.
 
reklama
Do góry