reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zając zazdroszczę nocki [emoji4] ja wspaniałe usunęłam, a o 1.00 obudził mnie płacz córci, ech a tam gorączka, ból gardła i głowy....zaraz jedziemy na dyżur bo boję się ją trzymać weekend bez leków [emoji24] jak już wstałam i się zdenerwowalam tą jej chorobą to nie spalam do 4.00[emoji21]

Asia trzymamy zaciśnięte [emoji106] jak dasz radę pisz relacje [emoji8]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
Zając zazdroszczę nocki [emoji4] ja wspaniałe usunęłam, a o 1.00 obudził mnie płacz córci, ech a tam gorączka, ból gardła i głowy....zaraz jedziemy na dyżur bo boję się ją trzymać weekend bez leków [emoji24] jak już wstałam i się zdenerwowalam tą jej chorobą to nie spalam do 4.00[emoji21]

Asia trzymamy zaciśnięte [emoji106] jak dasz radę pisz relacje [emoji8]

7v8rikgno1ck7egs.png
Oj :( daj znac co z mala :*

Mowie do meza, ze doceniam przespana noc a on na to, ze dopiero zaczniemy doceniac ;)

Edit : Dzis moge gory przenosic :) !
Ma corka cos malo aktywna od dwoch dni. Lekarz powiedzial wczoraj, ze ma juz bardzo bardzo ciasno... moze szybcien wyjdzie ;) tutaj tyle przestrzeni ;) a Wasze maluchy ? Kreca sie duzo ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Zając no dam znać [emoji4] Moja w brzuchu też jakby mniej szaleje, raczej wypnie zadek albo kolano, poprzeciąga się i tyle.

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Zając zazdroszczę nocki [emoji4] ja wspaniałe usunęłam, a o 1.00 obudził mnie płacz córci, ech a tam gorączka, ból gardła i głowy....zaraz jedziemy na dyżur bo boję się ją trzymać weekend bez leków [emoji24] jak już wstałam i się zdenerwowalam tą jej chorobą to nie spalam do 4.00[emoji21]

Asia trzymamy zaciśnięte [emoji106] jak dasz radę pisz relacje [emoji8]

7v8rikgno1ck7egs.png

Ojej, zdrówka dla małej! Mój też od wczoraj niewyraźny, ale odpukać stan podgorączkowy jedynie, trochę gardło i kaszel - ale nic poważnego




74703e3kkwoaumma.png
 
Oj :( daj znac co z mala :*

Mowie do meza, ze doceniam przespana noc a on na to, ze dopiero zaczniemy doceniac ;)

Edit : Dzis moge gory przenosic :) !
Ma corka cos malo aktywna od dwoch dni. Lekarz powiedzial wczoraj, ze ma juz bardzo bardzo ciasno... moze szybcien wyjdzie ;) tutaj tyle przestrzeni ;) a Wasze maluchy ? Kreca sie duzo ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Mój maluch mniej się rusza, pytałam wczoraj lekarza o to - mówił, że dziecko ma prawo mniej się ruszać, bardziej wypychać niż kopać z racji mniejszej przestrzeni, ale jednak ruchy powinny być regularnie odczuwalne. Radził w razie wątpliwosci policzyć je po posiłku, jak będzie 10 w ciągu godziny to spokojnie. Poradził też by w razie nieodczuwania ruchów - czy tylko nawet wydawania, że jest coś nie tak, słabiej itd. od razu dzwonić czy jechac do szpitala - lepiej dmuchać na zimne




74703e3kkwoaumma.png
 
Mój maluch mniej się rusza, pytałam wczoraj lekarza o to - mówił, że dziecko ma prawo mniej się ruszać, bardziej wypychać niż kopać z racji mniejszej przestrzeni, ale jednak ruchy powinny być regularnie odczuwalne. Radził w razie wątpliwosci policzyć je po posiłku, jak będzie 10 w ciągu godziny to spokojnie. Poradził też by w razie nieodczuwania ruchów - czy tylko nawet wydawania, że jest coś nie tak, słabiej itd. od razu dzwonić czy jechac do szpitala - lepiej dmuchać na zimne




74703e3kkwoaumma.png

To ja na pewno nie zlicze 10 ruchow po posilku ale to od dawna. Moja nie reaguje jakimis wyczynami na to co Mama je ;) jest leniuszkiem, ktory potrafil sie nie ruszac pol dnia i dopiero wieczorami dac popis.
A slabiej mam od dwoch dni, mowilam wczoraj lekarzowi to powiedzial ze jak czuje jest ok :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Dzien dobry.
Juz sie wyspalam; w nocy tylko 3 razy odwiedzilam toalete. Moja malutka to tez taki leniuszek, czasami szaleje przez godzine, ze az mnie boli, a po chwili pol dnia ciszy.
Asia, trzymam za Ciebie kciuki. W miare mozliwosci informuj nas co i jak u Ciebie [emoji5]

 
Do góry