reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
To ja na pewno nie zlicze 10 ruchow po posilku ale to od dawna. Moja nie reaguje jakimis wyczynami na to co Mama je ;) jest leniuszkiem, ktory potrafil sie nie ruszac pol dnia i dopiero wieczorami dac popis.
A slabiej mam od dwoch dni, mowilam wczoraj lekarzowi to powiedzial ze jak czuje jest ok :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

To chodzi o to, że w momencie aktywności dziecka powinno naliczyć się 10ruchow w ciągu godziny - a to, że po posiłku to chodzi o to, że zwykle jedzenie pobudza aktywność maluszka - wiadomo, że nie u kazdego ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
U mnie Maly wierci sie czesto a zwlaszcza wtedy kiedy ja leżę spokojnie wtedy sie wypina prostuje nóżki a ja tylko podskskuje i krzycze z zaskoczenia [emoji1]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
To chodzi o to, że w momencie aktywności dziecka powinno naliczyć się 10ruchow w ciągu godziny - a to, że po posiłku to chodzi o to, że zwykle jedzenie pobudza aktywność maluszka - wiadomo, że nie u kazdego ;)




74703e3kkwoaumma.png
Aaaaaaa :) mimo to u mojego dzidziola roznie bywa wiec takie liczenie raczej nie zda egzaminu u nas :p ona zyje od poczatku swoim zycie niepoukladanym bardzo ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mój synek miał taki etap , że się mało ruszał. I w sumie nie narzekałam ;D a teraz znów szaleje, ale te jego szaleństwa są tak bolesne , że ja dziekuję.. Czasem mam wrażenie, że wyjdzie przez skórę czasem , że mi właśnie rozwala pęcherz. Do tego kopy w żebro. Żebro boli mnie potem przez kilka godzin. Jak dotykam to jakbym dotykała siniaka.

To u mnie położna też mówiła , że 10 ruchów w ciągu godziny - jakiejś wybranej. A lekarz mówił , że obserwować wybrane 30minut i powinno być kilka ruchów. 3razy dziennie.

U mnie to obcy mogą te 10ruchow w ciągu godziny lub pół policzyć, bo cały brzuch faluje. Kiedyś ruszał się więcej jak leżałam. A teraz nic mu nie przeszkadza. Ani chodzenie ani
siedzenie ;p już się boje co to za ADHD będzie. I właśnie po jedzeniu on śpi:D w tatę oczywiście , bo ten zawsze , po jedzeniu musi się położyć [emoji23][emoji16]






3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Moja na szczescie nie kopie po zebrach - jeszcze ;) za to umiejetnie wali glowa w pecherz i wypina dupsko ;) wlasnie miala akcje przekrecania sie z jednego boku na drugi chyba [emoji14] jak mi by bylo tak ciasno to ja bym wyszla no naprawde na co to tam siedziec ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
A tak w ogóle to dzień dobry :)

U mnie będzie kolejny piękny Dzień[emoji274][emoji274]

Na koniec ciąży babcię się zaangażowały i chcą Amelkę, żeby mnie odciążyć więc korzystam ;D dziś jedzie do teściowej. Posprzątam w domku. Amelii szafa woła o pomstę do nieba - oczywiście ja jej regularnie ukaładam, ale ona przebiera się 10razy dziennie w inną sukienkę a potem odwiesza je jak popadnie.

Mam do odebrania paczkę z paczkomatu.


Vanilla- dużo zdrowia dla córki .

Mnie to szokuje - jest prawie czerwiec a dzieci chorują :/ mój siostrzeniec leży w szpitalu z.. Zapaleniem płuc.. Cieszeszę Się, że nie rodzę, bo zapewne rodzina męża by nas odwiedzała bez wzgledu na to, że godzinę temu byli na dziecięcym.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Dasz radę!

Ja już chyba trzeci raz sprawdzam czy torbę dobrze spakowalam. Już dzwoniłam do męża że nie śpię, to na mnie wyzywal że powinnam spać bo muszę mieć siłę. Z jednej strony czuje się gotowa ale z drugiej nie do końca. W końcu mały będzie z nami, ale czy ja będę umiała się nim zająć? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Uwierz mi że jak już urodzisz to poznasz wszystko [emoji8] co to radość, strach i bezradność ale przede wszystkim bezgraniczna miłość

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie też już od kilku dni ona się nie rusza tylko brzuch rozrywa, zebra i coś na dole. Wcale ją nie obchodzi że brzuch się skończył. Nawet jak wstaje muszę uważać czy czasem nie ma nic wsadzone akurat pod zebro [emoji17]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry