reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hejka dziewczyny, ja po wizycie. Rozwarcie mam na 2,5cm albo więcej. Maly już jest bardzo nisko, lekarz czuł go przy badaniu. Jutro mam od rana zgłosić się do szpitala, możliwe że już jutro będę Tulic moje szczęście. Denerwuje się troszkę.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie denerwuj się tylko ciesz! Zazdroszczę :)
 
reklama
Hejka dziewczyny, ja po wizycie. Rozwarcie mam na 2,5cm albo więcej. Maly już jest bardzo nisko, lekarz czuł go przy badaniu. Jutro mam od rana zgłosić się do szpitala, możliwe że już jutro będę Tulic moje szczęście. Denerwuje się troszkę.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

ale będziesz mieć cesarkę czy wywoływane? Który u ciebie tydzień? Trzymam kciuki [emoji4][emoji110]️




74703e3kkwoaumma.png
 
Ale super :) bo ja dostałam 1 pampersa z Dady i próbkę kremu na oparzenia z Nivea

85999jcg9fn0vsxa.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Po pierwszej wizycie dostałam opakowanie folik- kwasu foliowego i etui na książeczkę. Oni chyba mają jakąś umowę z nimi.
Hejka dziewczyny, ja po wizycie. Rozwarcie mam na 2,5cm albo więcej. Maly już jest bardzo nisko, lekarz czuł go przy badaniu. Jutro mam od rana zgłosić się do szpitala, możliwe że już jutro będę Tulic moje szczęście. Denerwuje się troszkę.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia .

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Hejka dziewczyny, ja po wizycie. Rozwarcie mam na 2,5cm albo więcej. Maly już jest bardzo nisko, lekarz czuł go przy badaniu. Jutro mam od rana zgłosić się do szpitala, możliwe że już jutro będę Tulic moje szczęście. Denerwuje się troszkę.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Świetne wieści. Zazdroszcze. Czekamy na relacje porodowe i zdjecia[emoji7] [emoji13]

 
Właśnie a propos suplementow do kiedy trzeba je brać?Pytałam o to mojego gina ale jakoś nie za bardzo chciał mi powiedziec..Niedługo mi się kończą i nie wiem czy kupować kolejne opakowania.Dodam ze biore pregna plus i pregna dha.
Ja pregna plus bede brac do konca a pregne dha skonczylam brac jakies dwa tygodnie temu i juz nie zamierzam [emoji5]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Asia super [emoji108] a dlaczego wywołują już teraz? Zazdroszczę [emoji4]

Powiem Wam że ze mną masakra.... Nie jestem w stanie chodzić. Jak mam podnieść nogę żeby zrobić krok to ból w pachwinach i podbrzuszu..... Myślę że Milenka się obniżyła i mocno uciska, i dlatego ten bol, ale zaczynam się trochę martwić czy to nie jakieś problemy ze spojeniem czy coś [emoji29]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
Lekarz mówi że akurat ma dyżur a później idzie na urlop i chciał by być przy porodzie. Mówi że już jestem tam gotowa żeby rodzić. A w sumie męczą mnie ostatnio cały czas skurcze i już nie mam siły. Zobaczymy czy się uda żeby maly wyszedł :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry