reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Współczuje kostki :(
A ja dzisiaj robiłam kluski śląskie i sprzątałam kuchnie. Moja starsza córka sama odkurzała swój pokój, bo stwierdziłam, że musi mamie pomagać, bo już jest duża. Kochane dziecko z niej czasami :) A młodszą odzwyczajam od pieluchy i na 10 razy ze dwa do łazienki pójdzie zrobić. Od tego mycia podłogi może wcześniej urodzę :) U nas przez chwilę lało, ale już przestało, mieszkam 60 km od Wawy.
 
reklama
Właśnie a propos suplementow do kiedy trzeba je brać?Pytałam o to mojego gina ale jakoś nie za bardzo chciał mi powiedziec..Niedługo mi się kończą i nie wiem czy kupować kolejne opakowania.Dodam ze biore pregna plus i pregna dha.
Ja biorę Femibion Natal 2 plus, i mam go brać w czasie KP.
Resztę typu acard, magnez, Aspargin miałam odstawić w 36tc.
:-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę do końca , ale to dlatego ze Zosia mała. W pierwszej ciąży lekarz kazał mi odstawić w 38 tc.
 
Ja nie biorę miksu witamin tylko oddzielne pewne suplementy i na pewno będę je przyjmować też w trakcie karmienia :)




74703e3kkwoaumma.png
 
Właśnie a propos suplementow do kiedy trzeba je brać?Pytałam o to mojego gina ale jakoś nie za bardzo chciał mi powiedziec..Niedługo mi się kończą i nie wiem czy kupować kolejne opakowania.Dodam ze biore pregna plus i pregna dha.
Ja też do końca ciąży i podczas kp :)

85999jcg9fn0vsxa.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Do końca ciąży i na czas karmienia. Ja dziś dostałam od położnej pracującej u mojego gina paczuszkę z próbkami i tam było cale opakowanie Folik - witamin na 2-3 trymestr i na karmienie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do końca ciąży i na czas karmienia. Ja dziś dostałam od położnej pracującej u mojego gina paczuszkę z próbkami i tam było cale opakowanie Folik - witamin na 2-3 trymestr i na karmienie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
Ale super :) bo ja dostałam 1 pampersa z Dady i próbkę kremu na oparzenia z Nivea

85999jcg9fn0vsxa.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
reklama
Hejka dziewczyny, ja po wizycie. Rozwarcie mam na 2,5cm albo więcej. Maly już jest bardzo nisko, lekarz czuł go przy badaniu. Jutro mam od rana zgłosić się do szpitala, możliwe że już jutro będę Tulic moje szczęście. Denerwuje się troszkę.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry