reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny może wy mnie uspokoicie. Czy to normalne że plamie? Tak jak by pierwszy dzień okresu. Lekarz coś mówił że masowal mi szyjke na wizycie

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Na tym etapie tak może byc. Po badaniu tak bywa, ale też jak szyjka się skraca czy rozwiera mogą byc plamienia - na pewno wróży to dobrze rychłemu porodowi :)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Nie chce cię absolutnie straszyć ale to nie jest moim zdaniem normalne. Masz możliwość do kogoś zadzwonić i się zapytać? Ja bym chyba z taką czysta krwią pojechała do szpitala bo byłabym sie odklejenia łożyska.

Czysta dosłownie nie jest. Tylko tak jak by hmm brązowa początki okresu. Takie brudne. Dzwoniłam do siostry powiedziała mi że to może po tym masażu szyjki

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czysta dosłownie nie jest. Tylko tak jak by hmm brązowa początki okresu. Takie brudne. Dzwoniłam do siostry powiedziała mi że to może po tym masażu szyjki

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
A no to skoro z kimś skonsultowałas to chyba nie ma co się bać. Obserwuj najwyżej może i faktycznie po tym masażu. A powiedz... bolacy był ten masaż?

 
Wolę napisać jak jest, tak naprawdę każda z nas ma inny próg bólu prawda? Może u ciebie nie będzie źle. :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no rozumiem[emoji12]ja raczej z tych mniej podatnych na ból. Tak mi się zawsze wydawało. A długo się taki masaż wykonuje?

 
reklama
Do góry