reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Lekarz mówi że akurat ma dyżur a później idzie na urlop i chciał by być przy porodzie. Mówi że już jestem tam gotowa żeby rodzić. A w sumie męczą mnie ostatnio cały czas skurcze i już nie mam siły. Zobaczymy czy się uda żeby maly wyszedł :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie ci oxy podadzą i będą patrzeć jak się sytuacja rozwija. Dawaj znać koniecznie co tam u was.

 
reklama
Lekarz mówi że akurat ma dyżur a później idzie na urlop i chciał by być przy porodzie. Mówi że już jestem tam gotowa żeby rodzić. A w sumie męczą mnie ostatnio cały czas skurcze i już nie mam siły. Zobaczymy czy się uda żeby maly wyszedł :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Podziałaj dzisiaj z mężem naturalnie ;) masaż sutków, orgazm, sperma działająca na szyjkę [emoji41]




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja również po wizycie, mały waży 3100 ;) Lekarz daje mi jeszcze max 3 tyg.ale.... zaznaczył,że mam się oszczędzać bo w każdej chwili mogę odjechać. Także póki co, chyba dopiero teraz do mnie dotarło,że to już koniec ciąży :)

Powodzenia dziewczyny, trzymam mocno kciuki za Was :)
 
Dziewczyny może wy mnie uspokoicie. Czy to normalne że plamie? Tak jak by pierwszy dzień okresu. Lekarz coś mówił że masowal mi szyjke na wizycie

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny może wy mnie uspokoicie. Czy to normalne że plamie? Tak jak by pierwszy dzień okresu. Lekarz coś mówił że masowal mi szyjke na wizycie

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
A może ci czop z krwią odchodzi? Ja tak mialam po ostatnim badaniu. Czy to sama taka czysta krew?

 
Mnie kazał jeszcze lekarz brać,ale ja nie biorę codziennie.Podczas karmienia też będę brać ,ale też raczej nie codziennie. Biorę Femibion natal 2 plus.


Ej dziewczyny coś jest nie halo,dzisiaj ważyłam 1.5 kg mniej niż kilka dni temu. Myślicie,że to możliwe ,że wtedy po prostu więcej zjadłam czy ,że wczoraj mniej wypiłam? czy to zwiastun porodu?
 
reklama
Do góry