reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hurra, nie mam paciorkowca! Gbs ujemny [emoji2]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Poscieralam kurze, odkurzylam, umylam podloge. Kapie sie i leze ;) normalnie juz czuje ze szyjke mam krotsza ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Hahah :D ja tez poscieralam kurze, odkurzylam , umylam podloge, balkon, ugotowalam zupke i skurcze ktore mialam- przeszly zamiast sie nasilic hahaha :D ale mam nadzieje ze cos tam sie dzieje w srodku tylko nie czuje :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojej szyjki i tak nic nie pobije :D 40mm [emoji23] - 38 t i 2d
Ja z tą moja nogą pojechalam do lekarza :/ dostalam ,,piekna,, orteze na stope i jutro musze zrobic usg (bo dzis nikogo nie bylo kto by zrobil ) opuchlizne straszna mam na stopie i dla lekarza to mogło cos mi.tak pęknać... no ale że nie można zrobic rentgena to jutro usg [emoji24] i tak na macanego [emoji53] diagnoza .
Pięknie sie zrobiłam [emoji24][emoji24][emoji36]

5djylbetecfse5n6.png
współczuje :( taki pech na koniec ciąży [emoji52]
A tak w ogole to zmierzylam ile to jest 33 cm. I to jest dokladnie tyle:
1495812631-aaaaaa.jpeg


A tu cos co mmie rozbawilo ;) biorac pod uwage, ze zostawilam u lekarza dzis kurtke i nie wzielam l4 i musialam sie wracac... to bardzo prawdopodobne ;)

1495812669-aaaaaa.jpeg


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ha ha ha xD
U mnie tez oberwanie chmury i chyba burza bedzie :) ale nie jest zimno tylko tak orzezwiajaco :)

Dzwonilam do poloznej. Chce mnie badac w 39 tc jak dotrwam. Wasze tez badaja ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Mnie nie bada. Ostanio ćwiczyłyśmy parcie :D.Nie wiem czy ogólnie nie bada czy dlatego , że moja córka zawsze jest w domu. Powiedziała, że po porodzie mi szwy ściągnie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Mojej szyjki i tak nic nie pobije :D 40mm [emoji23] - 38 t i 2d

współczuje :( taki pech na koniec ciąży [emoji52]

Ha ha ha xD

Mnie nie bada. Ostanio ćwiczyłyśmy parcie :D.Nie wiem czy ogólnie nie bada czy dlatego , że moja córka zawsze jest w domu. Powiedziała, że po porodzie mi szwy ściągnie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
U mnie też tyle, jedyny plus że jest miękka ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dostałam dzis najpiękniejszy prezent na Dzień Mamy. Syn znalazł nożyczki do cięcia włosów i zaproponował żebym mu obcięła. Do tej pory darł sie jak obrywamy ze skory wiec obcinałam mu włosy jak spał.
Fajnie tak na legalu, normalnie na krześle, przed lustrem [emoji7]
 
Justyna jak w zegarku ;) doszlo ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
A widzisz. Jak burza nie skręci gdzieś w bok to ta godzina to zawsze standard[emoji16]
Dostałam dzis najpiękniejszy prezent na Dzień Mamy. Syn znalazł nożyczki do cięcia włosów i zaproponował żebym mu obcięła. Do tej pory darł sie jak obrywamy ze skory wiec obcinałam mu włosy jak spał.
Fajnie tak na legalu, normalnie na krześle, przed lustrem [emoji7]
Mała rzecz a jak cieszy[emoji7]

 
Cześć Dziewczyny. To i ja po narzekam. Tak mnie dziś krawcowa wkur₩¥£@ że aż ciśnienie mi skończyło. Kupiłam firanki zanuoslam do krawcowej i misialam czekać prawie 2 tygodnie aż je uszyje. Tzn wszyję taśmę. Miały być na wczoraj dziś mama miała jakieś załatwienia i zaproponowała że mi odbierze super nie musiałam jechać. Odebrała okazało się że uszyta jest całkiem inaczej niż jej kazałam choć miała to zapisane na kartce to się wypierala że zła taśmę kupiłam. Wsiadlam w auto zabrałam stara firanke z taką samą taśma która zresztą też ona szyla na dowód tego że zjebala bo chciałam żeby mi opuściła taśmę aby zrobić taki grzebien który zasłoni zabki a ona uszyla normalnie. Wpadłam to zartowala a to Pani jeszcze biega? Opieprzylam ja ze źle uszyla albo komuś zlecila i że ja tak nie chce i że ma to poprawić a ja nie będę płacić drugi raz za jej błąd. Ba! nawet zalapalam prujke do nici i zaczęłam to sama rozpruwac i powiedziałam że ma na jutro być gotowe. Heh ciekawe co z tego będzie...
Jeszcze dziś rano odszedł mi czop. Chyba to to, takie pasmo gęstego śluzu hmm ok 4 cm, wyglądało jak budyn ale było twardsze. Kremowe bez sladu krwi.
Co do magnezu to ja mam brać do dnia przyjęcia do szpitala na cc. Ale mam już rozwarcie na palec od ponad tygodnia więc może to po prostu żeby się za wcześnie nie zaczęło. Najpierw byłam zła że tak późno to cc bo 39+3 ale dziś sobie myślę że skoro Mała jeszcze nie chce wychodzić to znak że nie ma co przyspieszać. Mamy plan wytrzymać do środy. Chyba że ten czop to jakiś znak [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
reklama
Właśnie a propos suplementow do kiedy trzeba je brać?Pytałam o to mojego gina ale jakoś nie za bardzo chciał mi powiedziec..Niedługo mi się kończą i nie wiem czy kupować kolejne opakowania.Dodam ze biore pregna plus i pregna dha.
 
Do góry