reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jestem po wizycie. Marcelek pięknie urósł, waży ok 2700g także meeega dużo jak na niego [emoji7] brzuszek cały czas mniejszy, ale też nadrabia. Nie przytyłam nic przez te 2tyg. a mały urósł ponad 0,5kg to czyli schudłam nie? [emoji12]
Szyjka zamknięta także jeszcze nie mój czas

Natomiast najprawdopodobniej będę musiała mieć cesarkę, jestem załamana i muszę to przetrawić [emoji17]lekarz jak zobaczył moją reakcje na dźwięk słowa cięcie to powiedział, że jeszcze zobaczymy za 2tyg. czy się coś poprawi ze spojeniem - no, ale skoro mnie tak boli to poród sn niewskazany...




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Jestem po wizycie. Marcelek pięknie urósł, waży ok 2700g także meeega dużo jak na niego [emoji7] brzuszek cały czas mniejszy, ale też nadrabia. Nie przytyłam nic przez te 2tyg. a mały urósł ponad 0,5kg to czyli schudłam nie? [emoji12]
Szyjka zamknięta także jeszcze nie mój czas

Natomiast najprawdopodobniej będę musiała mieć cesarkę, jestem załamana i muszę to przetrawić [emoji17]lekarz jak zobaczył moją reakcje na dźwięk słowa cięcie to powiedział, że jeszcze zobaczymy za 2tyg. czy się coś poprawi ze spojeniem - no, ale skoro mnie tak boli to poród sn niewskazany...




74703e3kkwoaumma.png
Dasz rade z cc napewno. Lepiej troszke sie z cieciem pomeczyc niz ryzykowac cos gorszego z tym spojeniem.Super ze synek nadrabia. Takich wieści aż chce się słuchać[emoji106]

 
Ja z tą moja nogą pojechalam do lekarza :/ dostalam ,,piekna,, orteze na stope i jutro musze zrobic usg (bo dzis nikogo nie bylo kto by zrobil ) opuchlizne straszna mam na stopie i dla lekarza to mogło cos mi.tak pęknać... no ale że nie można zrobic rentgena to jutro usg [emoji24] i tak na macanego [emoji53] diagnoza .
Pięknie sie zrobiłam [emoji24][emoji24][emoji36]

5djylbetecfse5n6.png
 
Ja z tą moja nogą pojechalam do lekarza :/ dostalam ,,piekna,, orteze na stope i jutro musze zrobic usg (bo dzis nikogo nie bylo kto by zrobil ) opuchlizne straszna mam na stopie i dla lekarza to mogło cos mi.tak pęknać... no ale że nie można zrobic rentgena to jutro usg [emoji24] i tak na macanego [emoji53] diagnoza .
Pięknie sie zrobiłam [emoji24][emoji24][emoji36]

5djylbetecfse5n6.png
No przeciwzakrzepowych żadnych tez ci pewnie nie mogą dać a przy zlamaniach czy skreceniach zazwyczaj coś dają.
Przytulam mocno[emoji8]

 
No ja tez licze ze w poniedzialek uslysze ze sie szyjka jeszcze bardziej skrocila i zamiast 2.75 ma duuuuzo mniej a najlepiej jakby juz bylo jakies male rozwarcie Jasiek 02.06 wedlug usg jest juz donoszony wiec to by mnie bardzo pocieszylo [emoji12] bo te bole noca naprawde wykanczaja

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Uuu motylek to faktycznie ladnie sie zalatwilas ale oby sie na ortezie skonczylo i szybko zeszlo opuchniecie [emoji5]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Do góry