reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Arya dobrze,że Marcelek przybiera ;) u mnie Mała z wymiarami nieco do tyłu,ale ta gin co robiła usg mówiła,że 'nie jest źle'. Myślę,że po porodzie nadrobi szybko :)
I trzymam kciuki,żeby mimo tego spojenia udało się SN :)
 
reklama
A u mnie właśnie zawierucha się na dworze zrobila[emoji298] [emoji298] [emoji298]

U mnie tez oberwanie chmury i chyba burza bedzie :) ale nie jest zimno tylko tak orzezwiajaco :)

Dzwonilam do poloznej. Chce mnie badac w 39 tc jak dotrwam. Wasze tez badaja ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
U mnie tez oberwanie chmury i chyba burza bedzie :) ale nie jest zimno tylko tak orzezwiajaco :)

Dzwonilam do poloznej. Chce mnie badac w 39 tc jak dotrwam. Wasze tez badaja ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Za godzinę dojdzie burza do ciebie. Zawsze tak z siostra obstawiamy. Ona w warszawie - ja prawie 80 km dalej i mniej więcej po godzinie pada i u niej[emoji16]

Ja poloznej nie mam ale za tydzień mam znowu wizyte. Tylko w karcie ciąży rubryczek juz brak[emoji16]

 
U mnie tez oberwanie chmury i chyba burza bedzie :) ale nie jest zimno tylko tak orzezwiajaco :)

Dzwonilam do poloznej. Chce mnie badac w 39 tc jak dotrwam. Wasze tez badaja ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Nie, ja nie mam swojej położnej - jestem w mi kontakcie z położną ze szkoły rodzenia, do ktorej chodziłam 4 lata temu, ale nie bada mnie - tylko miała mi pomoc przy porodzie. Wlasnie do niej dzwoniłam, że prawdopodobnie cięcie będzie i powiedziała, że będzie ze mną [emoji173]kochana jest bardzo, widać, że to jej życie :)




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja jeszcze nawet nie wybralam poloznej tej ktora ma mnie po porodzie odwiedzac wiec ja bede badana tylko przez lekarza

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Doczytalam Was. Swietne wiesci z wizyt, bardzo Wam gratuluje [emoji5]
Oj, bardzo wsplczuje zwichnecia nogi, trzymaj sie Kochana [emoji17]
Wczoraj i dzis maz mial wolne, wiec zajelismy sie domowymi porzadkami i akcja wyrzucania nieporzebnych rzeczy, poszlo jakos bez sentymentu [emoji6] Teraz odpoczywam, bo mnie troche spojenie zaczelo pobolewac. Ogolnie mam coraz mniej sily, energii i sprawnosci fizycznej, co mnie zaczyna zloscic. Jeszcze miesiac!!!

 
A czy wiecie coś na temat odstawienia magnezu na tydzień-dwa przed terminem porodu??

W 1 ciaży (juz nie pamiętam kto mi to powiedział) odstawiłam, nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale teraz też odstawie. No chyba że skurcze nóg będą nie do wytrzymania;)

W pierwszej ciąży miałam odstawić w 38, teraz odstawiłam w środę- tuż przed początkiem 39tc.
 
reklama
Nie, ja nie mam swojej położnej - jestem w mi kontakcie z położną ze szkoły rodzenia, do ktorej chodziłam 4 lata temu, ale nie bada mnie - tylko miała mi pomoc przy porodzie. Wlasnie do niej dzwoniłam, że prawdopodobnie cięcie będzie i powiedziała, że będzie ze mną [emoji173]kochana jest bardzo, widać, że to jej życie :)




74703e3kkwoaumma.png
Mnie spojenie strasznie boli jak się napracuje a po jakimś kucaniu czy grabieniu jest masakra. I pomaga mi właśnie odpoczynek, to nie wiem czy to dobry pomysł...

85999jcg9fn0vsxa.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Do góry