reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Idealnie by bylo uslyszec miekka, otwarta a nie poltwarda, zamknieta ale lepsze to niz twarda, dluga zamknieta na amen ;) te pierwsze okreslenia uslysze za tydzien ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Jak na 1 ciaze to jest i tak super. Za tydz bedzie juz pewnie miekka i tez troszke poleci. [emoji5] ja sie boje bo mam kolejna wizyte w srode. Na ostatniej lekarz zdjal pessar i nie chcial mnie badac. Zeby szyjki nie dotykac. Cos czuje ze tam nie za ciekawie [emoji23] jakos nie nastawial sie super bardzo ze sie zobaczymy jeszcze ale wierze ze dotrwam do srody .
Ciągle mam jego tekst wie pani jak sie skurcze zaczna to niech pani nie czeka odrazu szpital . Sugerowal ze moze pojsc mega szybko [emoji23][emoji23]
 
reklama
Po wizycie. Nastepna za tydzien. Wqze 72 kg przytylam 1.5 kg od poczatku maja. Ale od 19 maja kiedy sie ostatni raz wazylam- nic. To chyba dobry znak.
Pobrala mi gbs. I uwaga szyjka 2 do 2.5 cm poltwarda zamknieta. Jak na pierworodke to podobno niezle. Pani doktor wrozy mi szybki podrod- nie wiem na podstawie czego to wywnioskowala jak mnie macala ;)
Nastawiamy sie na porod naturalny oczywiscie.
Takze chyba dobrze :)
Edit: od 1.06 mam ruszac z seksem ;)
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
To jednak Zajączku jakieś skurcze musisz mieć skoro szyjka się skraca a nie czujesz! Może cały poród przejdziesz tak bezboleśnie? :D
 
A czy wiecie coś na temat odstawienia magnezu na tydzień-dwa przed terminem porodu??

W 1 ciaży (juz nie pamiętam kto mi to powiedział) odstawiłam, nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale teraz też odstawie. No chyba że skurcze nóg będą nie do wytrzymania;)
 
A czy wiecie coś na temat odstawienia magnezu na tydzień-dwa przed terminem porodu??

W 1 ciaży (juz nie pamiętam kto mi to powiedział) odstawiłam, nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale teraz też odstawie. No chyba że skurcze nóg będą nie do wytrzymania;)
Moj lekarz magnez kazal odstawic w 36.0
Bralam 3x2 tabletki . [emoji5]
 
A czy wiecie coś na temat odstawienia magnezu na tydzień-dwa przed terminem porodu??

W 1 ciaży (juz nie pamiętam kto mi to powiedział) odstawiłam, nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale teraz też odstawie. No chyba że skurcze nóg będą nie do wytrzymania;)
Ja już nic nie biorę lekarz stwierdził że nie muszę już nic chyba że coś tam mi bedzie ale tak naprawdę to czy brałam magnez czy nie wielkiej różnicy między nogami nie widzę i tak łapią mnie skurcze i zespół niespokojny h nóg pół nocy po mieszkaniu mnie oprowadza :D
 
To jednak Zajączku jakieś skurcze musisz mieć skoro szyjka się skraca a nie czujesz! Może cały poród przejdziesz tak bezboleśnie? :D
Byloby idealnie [emoji7] ale nie sadze zebym miala tyle szczescia w zyciu- bezobjawowa ciaza i prawie bezbolesny porod ;) czuje, ze mi twardnieje ale nie boli. A moze. Kto wie...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Idealnie by bylo uslyszec miekka, otwarta a nie poltwarda, zamknieta ale lepsze to niz twarda, dluga zamknieta na amen ;) te pierwsze okreslenia uslysze za tydzien ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

U mnie ostatnio powiedzial to samo, ze juz sie zaczela skracac i zrobila sie bardziej miekka ale jest jeszcze zamknieta ;) fajnie ze masz za tydzien jeszcze wizyte to bedziesz wiedziala czy cos idzie do przodu;) mi pozostalo czekac :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy wiecie coś na temat odstawienia magnezu na tydzień-dwa przed terminem porodu??

W 1 ciaży (juz nie pamiętam kto mi to powiedział) odstawiłam, nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale teraz też odstawie. No chyba że skurcze nóg będą nie do wytrzymania;)
O nieee ja nawet nie probuje bo umre na rece...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
U mnie ostatnio powiedzial to samo, ze juz sie zaczela skracac i zrobila sie bardziej miekka ale jest jeszcze zamknieta ;) fajnie ze masz za tydzien jeszcze wizyte to bedziesz wiedziala czy cos idzie do przodu;) mi pozostalo czekac :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak teraz raz w tygodniu sie widzimy z Pania doktor :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry