reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

można antybiotyk, na tym etapie ciąży to już w ogóle ryzyko niewielkie - lekarz dobierze odpowiedni, zwykle jest to duomox ;)




74703e3kkwoaumma.png

Właśnie na duomox jestem uczulona :( no nic, pojadę ok południa i zobaczymy
 
reklama
Sasanka ma chyba usunięte konto albo dostała bana od moderatorki ( nie naszej ) Wdała się w kłótnie w wątku potrzebuję porady , temat (nieplanowana ciąża ) i dostała tyle negatywnych ocen że jedna z tamtejszych moderatorek napisała że jej usunie konto . Więc albo to albo się wkurzyła i więcej nie pisze .
A faktycznie! W sumie Sasanka tyle razy pisała takie niemile i słabe posty w tych nowych wątkach, ze mnie ta wiadomość absolutnie nie dziwi :D
 
To wyszlysmy razem [emoji1] ja tez do 23 wytrzymalam ale ja bawiłam caly czas az niektorzy goscie byli w szoku ze daje rade wiadomo w sowim tempie i na płaskim bucie ale z parkietu nie schodzilam [emoji23] a co do makijazu to ja juz dawno robie go sama na takie okazje bo moj maz reaguje podobnie jak twój a skoro tak to szkoda przeplacac [emoji12]

f2w3rjjg28c3of9g.png
A ja tam na obcasach :-D a dziś koturny :-D
 
Ja kupiłam sobie sukienkę w ebutiku podobno 100 %bawełna z suwakiem na dekolcie jakaś promocja 44 zł z przesyłką zobaczę w poniedziałek co to za cudo. Dziewczyny jakiś kopniak na rozpęd by mi się przydał bo torby do szpitala dalej nie spakowałam [emoji6]
 
reklama
Do góry