reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry [emoji16] ja dzisiaj tez brak weny co na obiad ale chyba zrobie zacierke na mleku bo przy tym upale apetytu brak i dzisiaj misia opalania nog na jutro do sukienki na wesele [emoji12]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Chwala Bogu, ze moj pracuje na kuchni bo nym nie ustala w garach...
Chyba i ja kupie ta pokrzywe.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
No właśnie ja jak już od rana wezmę się za sprzątanie to nie ma mowy o żadnym ambitnym obiedzie. Ostatnio wrucilam od teściowej i chciałam za gołąbki się wziąć. Po chwili stania zrobiłam mielone, szkoda moich nerwów. Dzisiaj zrobię bigos z tej kapusty bo muszę coś z nią zrobić ale póki co to naczynia się mocza. Jak widzę tą pogodę za oknem i pomyślę że muszę jechać jeszcze do sklepu to już mi słabo...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka u mnie też zawsze problem co na obiad :/ dziś mam problem z głowy bo męża niema a moje dziecko chce.ryż z jabłkiem i bita śmietana :D . Dla męża to nie obiad ,ale jak jest w pracy to idę na.łatwiznę [emoji23]

Ja od kiedy pije pojrzywe to mi.sie morfologia poprawila bez brania żelaza [emoji3]
5djylbetecfse5n6.png
Mój mąż nie uznaje ryżu z jabłkami, kojarzy mu się z obozem letnim [emoji6]
U nas dziś pesto z pietruszki.

Mi też pokrzywa poprawia morfologię i pomaga na puchnięcie rąk [emoji4] oboje z mężem ją pijemy.
Ale żeby działała, trzeba pić regularnie przez jakiś czas. Jak z większością ziół - efekt jest po dłuższym czasie stosowania

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Uważajcie bo teraz słońce jakoś wyjątkowo trzaska. Ja po wczorajszym boję się wyjść i dylemat jakie buty.... Chyba pojadę w kapciach [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam dylemat. Wczoraj Wam pisałam ze po badaniu trochę plamilam ale wieczorem juz tez krwi nie było widać. A dzisiaj z rana idę do toalety a na wkladce przepraszam za określenie "podbarwiony krwią glut". To może być ten czop? Mlodamama tak wyglądało jak u ciebie vo mi zdjęcie wysłałaś.

 
Dziewczyny mam dylemat. Wczoraj Wam pisałam ze po badaniu trochę plamilam ale wieczorem juz tez krwi nie było widać. A dzisiaj z rana idę do toalety a na wkladce przepraszam za określenie "podbarwiony krwią glut". To może być ten czop? Mlodamama tak wyglądało jak u ciebie vo mi zdjęcie wysłałaś.

Pewnie to to :)
 
Dzień dobry po wczorajszym wypiciu pokrzywy wstawałam w nocy do toalety co godzine ;-) Na szczęście nie miałam problemu z ponownym zaśnięciem.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Bo aż tak glutowatego śluzu to nie widziałam u siebie nigdy. Moze mi szyjkę wczoraj podraznila i coś się oderwalo?

 
reklama
Do góry