reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja polubiłam pokrzywę i zapach mi nie przeszkadza :) piję nawet cztery dziennie.

Melomanka, wiesiołek nie przyspieszy porodu - on uelastycznia skórę. Może pomóc w lepszym rozwarciu i uniknięciu nacięcia. Albo po nacięciu skóra szybciej może się regenerować. Ale i tak nie wiadomo, czy to działa [emoji4]

Spakowałam dziś walizkę!![emoji38] wczoraj położna się zdziwiła, że miesiąc do terminu a jeszcze nie mam. Więc już jestem gotowa na akcję! [emoji4] ale niech młoda jeszcze poczeka ze dwa tyg, aż tak nam się nie śpieszy. Chcę urodzić po 6.06 [emoji1]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Nie mogę spać jakoś dziwnie mnie brzuch boli :( to jest bol jakby na okres ale nie w samym podbrzuszu tylko cały brzuch.. I w sumie twrdnieje ci jakiś czas i puszcza ale boli cały czas tak samo..
 
U mnie dzis budzenie o 4, córka mnie obudzila ty .swoim ,,mamoooo,, i juz po spaniu [emoji22] ciężki dzien sie zapowiada .
Ja kupilam liscie malin i zamierzam pić,ale jeszcze poczekam troszke :)

5djylbetecfse5n6.png
 
Z tą pokrzywa uwazajcie bo ona tez moze latwo odwodnic organizm...przy niej trzeba pic wody wiecej niz zwykle

Patrz nawet nie wiedziałam ale ja już pije tylko jedną szklankę co drugi dzień. Jakoś nie mogę przeżyć tego smaku a jak biorę przypisane żelazo to chyba będzie ok. Pospałam sobie do 6.30 z dwoma przerwami na siusiu [emoji16] dzisiaj dzień gospodarczym, Itak będzie za ciepło żeby wyjść, może do Lidla tylko skocze. Nie wiem co na obiad... Żygam już całym tym żarciem [emoji19]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Majka u mnie też zawsze problem co na obiad :/ dziś mam problem z głowy bo męża niema a moje dziecko chce.ryż z jabłkiem i bita śmietana :D . Dla męża to nie obiad ,ale jak jest w pracy to idę na.łatwiznę [emoji23]

Ja od kiedy pije pojrzywe to mi.sie morfologia poprawila bez brania żelaza [emoji3]
5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry