reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej Dziewczyny z rana. Ja dziś nawet nieźle spałam nie licząc wstawnia na siusiu :) Któraś z Was pisała ze po takim nocnym wstaniu do toalety ma skurcz. To ja melduję ze też tak mam już od dłuższego czasu i te skurcze są nawet dość bolesne.
Co do czopa bo widzę że to gorący temat to wydaje mi się że w pt po badaniu na wizycie też mi odeszło kawałek. To był taki dziwny glutek nigdy czegoś takiego nie miałam więc obstawiam tego czopa. :p
Pisalyscie też o podkladach na łóżko ja już tydz. sobie upchalam pod prześcieradło.
Mam dziś sporo do ogarnięcia w domu. Obiad ugotować, chleb upiec. A wczoraj wróciliśmy z tego Wrocławia. Powiem wam ze podróże są super ale to ogarniecie bałaganu po teraz wydaje mi się niczym walka z potworami. :p
Za wszystkie wizytujace trzymam kciuki.
A tymczasem kładę się jeszcze na godzinkę zbieram siły i ruszam do boju z potworami :p
 
reklama
No to mi sie zaczyna z poczatku ciazy bezsennosc od 3 do 6 zero spania oczy jak pięć złoty

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Arya trzymam kciuki za dzieciaczki obyscie nie musieli juz jedzic po szpitalach i po porodowkach bo jeszcze troszcze za wczesnie

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Witam dziewczyny [emoji4] u nas piękna pogoda to korzystamy cale dnie ze slonka. Dziś wstalam tak strasznie opuchnieta [emoji22] ręce mam takie napompowane..a tak sie cieszylam że nie puchne. [emoji33][emoji53]

5djylbetecfse5n6.png
 
A czy Wam tez wyszly zyly na wierzch ? Nie puchne, no chyba ze wieczorem po calym dniu mam spuchniete dlonie ale na dloniach, przedramionach, stopach czy dekoldzie mam takie wystajace zyly...normalnie widac jaka ciezka prace wykonuja :p

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Witam dziewczyny [emoji4] u nas piękna pogoda to korzystamy cale dnie ze slonka. Dziś wstalam tak strasznie opuchnieta [emoji22] ręce mam takie napompowane..a tak sie cieszylam że nie puchne. [emoji33][emoji53]

5djylbetecfse5n6.png
To ta wczorajsza piękna pogoda bo ja też spuchłam jak balonik [emoji21] na poprawę humoru zjadłam już dwa jabłka z łyżką masła orzechowego. 3 kostki czekolady i popiłam to domowej roboty lemoniadą [emoji4][emoji4]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Zazdroszcze ja z takiej przekąski to narazie tylko jabłka mogę [emoji13]

f2w3rjjg28c3of9g.png
Nie smutaj. Ty będziesz laska a ja mały słonik [emoji23] Chociaż wczoraj zważyłam się u dziadków i nie jest tak źle od ostatniej wizyty 3 tyg temu przytyłam 2.5kg. Przy czym od 1.5 tyg tylko 0.6kg więc jest ok!
już niedługo i znów będziemy laski!

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Nie smutaj. Ty będziesz laska a ja mały słonik [emoji23] Chociaż wczoraj zważyłam się u dziadków i nie jest tak źle od ostatniej wizyty 3 tyg temu przytyłam 2.5kg. Przy czym od 1.5 tyg tylko 0.6kg więc jest ok!
już niedługo i znów będziemy laski!

w57vyx8dubspq12k.png
Wczoraj gadalam z kolezanka. W ciazy orzytyla 17 kg wiec tylko 1 kg powyzej normy dla osoby z prawidlowym bmi a po roku jest chudsza niz przed ciaza wiec jest nadzieja dla nas ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry