reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zazdroszcze tak szybkiego porodu! Ja to pewnie będę sie meczyc dlugo z ogromnymi bolami bo cale zycie pod gorke hehe [emoji28]
 
reklama
Zazdroszcze tak szybkiego porodu! Ja to pewnie będę sie meczyc dlugo z ogromnymi bolami bo cale zycie pod gorke hehe [emoji28]
Niby pozytywne myslenie to polowa sukcesu ale tez mam gdzies z tylu glowy wrazenie, ze bede rodzic 40 godzin i mnie porozrywa ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Moja kolezanka przespala 1 faze porodu :D wstala rano i powiedziala do mamy ze cos ja boli i przestaje a ona dawaj zabierac ja na porodowke hehe [emoji28] koniec koncow urodzila godzine po tym jak zajechala a do szpitala ma 4 minuty samochodem, oczywiscie pierwszy porod :)
 
No Karolek jest przeslodki [emoji7][emoji7][emoji7] porodu tak szybkiego tylko pozazdrościć, oby u mnie też tak było [emoji12]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
reklama
Martusia gratulacje ! mały śliczny :) oby nam wszystkim się takie słodkie bobasy rodziły :)

Dziewczyny ja to w ogóle mam jeszcze dziwne uczucie ,że to jakiś sen ta ciąża. Jakoś nie mogę uwierzyć,że mam prawdziwe dziecko w brzuchu i będę rodzić tak jak na filmach i dadzą mi moje dziecko. Jeszcze to do mnie do końca nie dociera ,że całe życie mi się zmieni i trzeba będzie być odpowiedzialnym za kogoś jeszcze. A w ogóle jazda ,że dzidzia jest prawdziwa,w moim brzuchu i się rusza i już do kogoś jest podobna i jest nowym człowiekiem. Masakra.
 
Do góry