reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja to juz bym chciała miec swoja mala przy sobie ale jeszcze troche musi posiedziec w brzuchu :) mam nadzieje ze nie bedzie chciala dluzej niz 3 tygodnie hihi :)
 
reklama
Dziewczyny gdzie Wasz optymizm???? Wszystkie urodzimy szybko, sprawnie i bez bólu [emoji6] Zając przecież taki byl plan? Pamiętasz?

16udskjopmtfyunf.png
Oczywiscie i ja sie nadal go trzymam tylko cholera jakos tak sie cos dobija z tylu glowy... ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Gratulacje Martusia!Teraz to się zaczną porody na serio:) Ja jestem chyba dziwna bo chce aby mała siedziała jak najdłużej w brzuszku. Nigdzie mi sie nie spieszy:)
Ja mam tak samo. Wolałabym aby urodziła się w terminie. Ale z drugiej strony jak czytam takie posty ze niektóre z nas mogą tulic juz swoje kruszonki to i ja bym tak chciała. Mieszane uczucia[emoji39]

 
reklama
Do góry