reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie nadążam za Wami, przepraszam :( ;)

Słuchajcie, pamietam, że o tym już pisałyście, ale to dość dawno... rwanie krocza?
Na koniec dnia mam wrażenie, że mam dzidzię między nogami [emoji85]A wizyta w piątek...

Współczuje cholestazy, czytałam o niej, podobno swędzenie okropne :( Mam nadzieje, że szybko dojdziesz do siebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
w jakim wieku masz dziewczyny? [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png

13,11. Tu jedna wkręciła w drugą.
 
O jena bidulko ale co, wyniki masz złe? Chorujesz na coś?
Mlodamama też trzymam kciukasy!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Wątrobowe mi znowu skoczyły i chcą mnie przytrzymać na obserwację jutro mam mieć USG rano więc zobaczymy co z tego wyjdzie nie czuję się jeszcze że to może być już teraz tzn. rozwiązanie

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Zdaje sie lekarz byl delikatny ale tak boli mi krocze teraz i no te delikatne plamienie.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak mam, chodzic az nie moge, a lekarz naprawde mega delikatny.

Dochodze do siebia po mega infekcji. Dobrze, ze mam szew, bo chyba wykaslalabym te dzieci. Goraczka tez juz spadla. Znowu zaczynam zyc i dalej cierpie na bezsennosc.





 
I ja witam! :p a tak bym sie chciala wyspac porzadnie, a tu od polnocy do 4 bylam 4 razy siku i teraz juz nie umiem zasnac:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ooo moje gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7] kolejna mamusia wypakowana jak znajdziesz chwilę to wrzucaj zdjęcia Maleństwa [emoji4]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
reklama
Do góry