reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

@mlodamama21 mam nadzieję ze ta różnica wynika ze sprzętu i innych lekarzy. Trzymam kciuki za dobre wyniki [emoji110][emoji110][emoji110] Będzie dobrze [emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Mlodamama moooocno trzymam kciuki [emoji8] Oby wyniki byly dobre, a malutki niech posiedzi w brzuszku do czerwca!!!

Ja jak ogarne pranie malutkiej to chyba zorganizuje jakies jedzeniowe zapasy, choc nie wiem czy to ma sens, bo mama mojego meza jest blisko i mysle, ze poratuje obiadkiem [emoji6]

 
Cześć mamusie czytam was prawie od samego początku :) także chciałabym się pod koniec dołączyć do was :) coś o mnie . Jestem Ania i mam 22 lata to moja pierwsza ciąża wyczekuje córeczki Gabrysi a termin mam na 12 czerwca :) byłam już w szpitalu z powodu skurczów i mam lekkie rozwarcie :) także może wcześniej się coś wydeklaruje :) pozdrawiam was serdecznie :)

Witamy kolejną czerwcówkę ;)
 
Ja melduje po wizycie...

Mlody stanal na 30 tyg z gkowa i brzuszkiem..[emoji52]
Crp mam zrobic ma cito
Proby watrobowe,
Gbs z okolic odbytu
Morfo i mocz..
Jak wyniki zle to mlodego wyjmujemy juz teraz..
Jak wyniki beda w miare to czekamy do 8 czerwca

Jutro z wynikami znow na wizyte


Trzymam kciuki by wszystko było dobrze!




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry