reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
No i dupa zostałam znowu przyjęta na oddział wątroba szaleje ,[emoji26] a tak fajnie było w domku

f2w3qqmz0qjoloi2.png

Ojej, trzymam kciuki by to opanowali




74703e3kkwoaumma.png
 
No niestety etapy rozwoju kupek smakowych każdy ma inny. Ale jakos juz się nauczyłam to dzielić ( cos w stylu szwedzkiego stołu i każdy nakłada i miesza tak jak lubi) . W tygodniu gotuje bardziej pod dzieci, jak mi się chce to dla siebie dorzucam cos oddzielnie pikantniejszego lub z większa ilością ziół. A w weekend najcześciej są znajomi , wiec gotujemy pod siebie , a dzieci wybierają z tego co dla nich się nada (trzeba pamietać, żeby zawsze coś takiego się tam znalazło). A czasem mamy lenia i idziemy do knajpy lub zamawiamy do domu.

PS. Śniadania robi mąż, a kolację dzieci same. Tak więc nie jest tak źle ;)

Musi być u Was wesoło :) z taką gromadką :)
Wyobraziłam sobie Wasz obiad i to musi wyglądać bosko [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mlodamama mały pewnie tak już nie rośnie bo wód ubyło.
Bałam się tego samego co Ty i mam nadzieję że wyniki będą ok. Mocno trzymam kciuki.


Ciacho biedna Ty, cholestaza to straszne paskudztwo. Współczuję i trzymam kciuki aby sobie wątroba odpuścila.
 
Ciacho jesteś już blisko rozwiązania. Wierzę, że wytrwasz do bezpiecznego terminu. Już naprawdę niewiele zostało.
 
Mlodamama mały pewnie tak już nie rośnie bo wód ubyło.
Bałam się tego samego co Ty i mam nadzieję że wyniki będą ok. Mocno trzymam kciuki.


Ciacho biedna Ty, cholestaza to straszne paskudztwo. Współczuję i trzymam kciuki aby sobie wątroba odpuścila.
Jak tam Kuba? :)
 
Musi być u Was wesoło :) z taką gromadką :)
Wyobraziłam sobie Wasz obiad i to musi wyglądać bosko [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Musi być synchronizacja jak przy operacji serca ;) a potem już tylko bieżące tematy i ogłoszenia parafialne.
Ostatnio padłam przy jedzeniu jak dostałam pytanie : czy jak robię twardą kupę to przebije mi się błona dziewicza [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Musi być synchronizacja jak przy operacji serca ;) a potem już tylko bieżące tematy i ogłoszenia parafialne.
Ostatnio padłam przy jedzeniu jak dostałam pytanie : czy jak robię twardą kupę to przebije mi się błona dziewicza [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
w jakim wieku masz dziewczyny? [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry