reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja tez z synkiem puchłam, ale wtedy były afrykańskie upały od czerwca (2013 rok) a ja termin na sierpień miałam. Teraz pogoda dobra dla nas, łaskawa :)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Strasznie mnie ciągnie skóra po bokach..Brzuszek rośnie z dnia na dzień jak na drożdżach...Zaczyna być naprawdę ciężko.
 
Strasznie mnie ciągnie skóra po bokach..Brzuszek rośnie z dnia na dzień jak na drożdżach...Zaczyna być naprawdę ciężko.
Mnie to dzis kregoslup boli od tego ogarniania... a do tego sttasznie piecze mnie pod biustem. Nie zgaga, nie w srodku. Jakby skora... od dawna to mam ale teraz to jakas masakra

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Ja tez z synkiem puchłam, ale wtedy były afrykańskie upały od czerwca (2013 rok) a ja termin na sierpień miałam. Teraz pogoda dobra dla nas, łaskawa :)




74703e3kkwoaumma.png
Właśnie ja też w sierpniu i też myślę , że przez te upały. Teraz być może je ominiemy ;)

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
I ja ponarzekam, wjechałem do rodziców z nadzieją, że po raz ostatni porządnie odpocznę, tu dziś brat z bratową jechali do pracy (bo tez spędzają majówkę z nami u rodziców) i zostawili swoją dwójkę...Wiec ja, moja mama vs 3ka robaczków (8, moja i 2 latek) - teraz padłam :D
Jak bum cyk cyk 3ciego nie chcę za żadne skarby [emoji23]

I tak jak chciałam się pochwalić, że ja nie puchnę, to tak dzisiaj musiałam ściągnąć obrączkę :(

Ale faktycznie mijają nas najgorsze upały, z 1. ciąży wspominam je najgorzej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dokładnie rok temu byłam już po lyzeczkowaniu macicy. Pamiętam jak mi polozna mówiła żebym się nie martwila ze za rok wrócę ale na porodowke. Machnela się kobietka o miesiąc ale skubana miała rację. Dzisiaj właśnie obudziłam się z jakimś takim nostalgicznym humorze. Spojrzałam na łóżeczko, na wozeczek i się popłakałam bo rok temu nie sądziłam ze będę miała taki duży brzuszek i maluszka w środeczku [emoji5]

 
Dokładnie rok temu byłam już po lyzeczkowaniu macicy. Pamiętam jak mi polozna mówiła żebym się nie martwila ze za rok wrócę ale na porodowke. Machnela się kobietka o miesiąc ale skubana miała rację. Dzisiaj właśnie obudziłam się z jakimś takim nostalgicznym humorze. Spojrzałam na łóżeczko, na wozeczek i się popłakałam bo rok temu nie sądziłam ze będę miała taki duży brzuszek i maluszka w środeczku [emoji5]

Poplakalam sie Justyna... widzisz jakie to zycie jest zaskakujace ... mile zaskakujace :)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Mnie to dzis kregoslup boli od tego ogarniania... a do tego sttasznie piecze mnie pod biustem. Nie zgaga, nie w srodku. Jakby skora... od dawna to mam ale teraz to jakas masakra

w57v9jcgnqknki9s.png

Ja tez tak mam!!! Co chwile sie łapie i stanik odciagam bo mnie tam tak dziwnie piecze/boli/ dziwna sprawa :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My dalej w szpitalu dzisiaj coś mówili że będą mnie wypuszczać ale powiedziałam że bez USG nigdzie nie idę wyniki wątrobowe spadają jeszcze tylko jeden jest podwyższony ale oprócz tego w porządku dzidzia wariuje w brzuchu brzuch rośnie chociaż dzięki diecie cukrzycowej mama chudnie czuję się dobrze jedynie po wypisie będę musiała przyjeżdżać codziennie na pobranie krwi i KTG do szpitala ale w domu inaczej się odpoczywa
Cieszę się że u Was wszystko dobrze że nikt się nie rozpakowuje i dzieciaczki grzecznie siedzą w brzuszkach a co do imprez też bym poszła mnie omija komunia chrzesnicy odbijemy sobie tą imprezkę we wrześniu na urlopie

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Do góry