reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

20 mają mam wesele. kupiłam kiecką, ale ją oddam. Muszę się odziać na poprawiny. Jestem w depresji. Wielkie cyce, Wielka dupa i brzuch pod sam nos. Zaczynam wątpić czy uda mi się ładnie wyglądać. :p
No to bawimy razem [emoji4]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
reklama
Ja mam dwie kolomunie , w 21 maja mojego chrześniaka i 10 czerwca mojego męża chrześniaka :/ niewiem w co ja sie ubiore :( koszulke mam ładniejsza z ciąży jeszcze jak z córką byłam ale do niej nie mam spodni :/ tylko tak na dwa razy kupic spodnie szkoda mi kasy troche. Nom ale chyba nic innego.nie zostaje. Chyba że coś wyszuksm na.allegro używanego.

5djylbetecfse5n6.png
 
20 mają mam wesele. kupiłam kiecką, ale ją oddam. Muszę się odziać na poprawiny. Jestem w depresji. Wielkie cyce, Wielka dupa i brzuch pod sam nos. Zaczynam wątpić czy uda mi się ładnie wyglądać. :p
Przybij piatke ;) mialam te same rozterki ale wiesz co Ci powiem? Bedziesz pieknie wygladala bo jak tak popattzylam na niektore dziewczyny na tym weselu to one bez ciazy nie potrafia sie ubrac, uczesac i zadbac o siebie wiec ja pomimo 12kg+ czulam sie ladnie ;)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Mam jedną ładna sukienkę ciążowa w której czułam się w miarę fajnie ale niestety już się w niej nie mieszcze. Tzn założyć bym założyła ale ciśnie mnie w cyklach.
1493727305-aaaaaa.png


Jak któraś chce to mogę poratowac. Rozmiar 42.

 
Na opuchliznę dużo wody,ale patrzeć by była niskosodowa. Wszystko co jecie czy pijecie musi zawierać minimalne(najlepiej wcale) ilości soli. Można wypróbować pić herbatę z pokrzywy,ale wtedy też trzeba dużo pić ,żeby się nie odwodnić. No i dużo warzyw i owoców,które też nawadniają organizm.
Im lepiej nawodniony organizm tym mniejsza tendencja do zatrzymywania tejże wody.
 
reklama
Do góry