reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć dziewczyny, u nas wszystko ok, ale jestem strasznie zmęczona. Moja młodsza przeżywa bunt dwulatka i jest straszna, cały dzień płacze o wszystko. A moja starsza zaczęła pyskować i nie chce się wcale słuchać. Można oszaleć... A jeszcze wczoraj szwagier przyszedł i zaprosił nas na komunie 21, nie wiem w co się ubiorę, chyba w plandekę dla słoni.
 
reklama
Cześć dziewczyny, u nas wszystko ok, ale jestem strasznie zmęczona. Moja młodsza przeżywa bunt dwulatka i jest straszna, cały dzień płacze o wszystko. A moja starsza zaczęła pyskować i nie chce się wcale słuchać. Można oszaleć... A jeszcze wczoraj szwagier przyszedł i zaprosił nas na komunie 21, nie wiem w co się ubiorę, chyba w plandekę dla słoni.
Spoko plandeki są fajne ;) my tez mamy tego dnia komunie... analizuje jeszcze czy pojdziemy bo to nie bliska rodzina ale maz sie uparl... a ja nie mam w co sie ubrac i na nogi wlozyc wiec jak chce zebysmy szli niech mi kupi szpilki i nowa plandeke ;)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Spoko plandeki są fajne ;) my tez mamy tego dnia komunie... analizuje jeszcze czy pojdziemy bo to nie bliska rodzina ale maz sie uparl... a ja nie mam w co sie ubrac i na nogi wlozyc wiec jak chce zebysmy szli niech mi kupi szpilki i nowa plandeke ;)

w57v9jcgnqknki9s.png
U nas to brat męża, więc wypada iść. Heh też swojemu powiedziałam, że jak chce iść to musi zainwestować we mnie ;)
 
Cześć dziewczyny, u nas wszystko ok, ale jestem strasznie zmęczona. Moja młodsza przeżywa bunt dwulatka i jest straszna, cały dzień płacze o wszystko. A moja starsza zaczęła pyskować i nie chce się wcale słuchać. Można oszaleć... A jeszcze wczoraj szwagier przyszedł i zaprosił nas na komunie 21, nie wiem w co się ubiorę, chyba w plandekę dla słoni.
He he... ja ide w czarnej tunice [emoji41] na to szary sweterek. Nie planuje wydac duzk kasy zwlaszcza, ze 2 tyg pozniej rodze.






 
No ja na wesele najpierw planowalam coś kupić ale wczoraj stwierdziłam że spokojnie mogę iść już w czymś co mam bo i tak zdanie innych odnośnie tego czy już to miałam ubrane czy nie mnie nie interesuje więc wolę zainwestować w ciuszki dla Jaska [emoji4] ale szpilek za to sobie napewno nie odmowie [emoji12]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
o retyyy 2 tygodnie przed porodem to szpilek na pewno bym nie wcisnela. Mimo największej ochoty:) Ale też mam 21go komunie. Przed Wielkanocą zamówiłam na asos 10 sukienek i były takie fajne ceny że zostawiłam aż 3, więc pójdę w jednej z nich. Jest taka fajna że jakby mi potem na chrzciny brzuch nie zszedł to i po ciąży ją założę.
U nas dalej pogoda do kitu, malujemy farbkami, Ale z moim dwulatkiem to więcej sprzątania niż malowania;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
o retyyy 2 tygodnie przed porodem to szpilek na pewno bym nie wcisnela. Mimo największej ochoty:) Ale też mam 21go komunie. Przed Wielkanocą zamówiłam na asos 10 sukienek i były takie fajne ceny że zostawiłam aż 3, więc pójdę w jednej z nich. Jest taka fajna że jakby mi potem na chrzciny brzuch nie zszedł to i po ciąży ją założę.
U nas dalej pogoda do kitu, malujemy farbkami, Ale z moim dwulatkiem to więcej sprzątania niż malowania;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To mój dziś wycinal, kleił i robil węże z plasteliny :D
 
reklama
Cześć dziewczyny, u nas wszystko ok, ale jestem strasznie zmęczona. Moja młodsza przeżywa bunt dwulatka i jest straszna, cały dzień płacze o wszystko. A moja starsza zaczęła pyskować i nie chce się wcale słuchać. Można oszaleć... A jeszcze wczoraj szwagier przyszedł i zaprosił nas na komunie 21, nie wiem w co się ubiorę, chyba w plandekę dla słoni.
20 mają mam wesele. kupiłam kiecką, ale ją oddam. Muszę się odziać na poprawiny. Jestem w depresji. Wielkie cyce, Wielka dupa i brzuch pod sam nos. Zaczynam wątpić czy uda mi się ładnie wyglądać. :p
 
Do góry