reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No wlasnie ja tez o tej ochronie krocza slyszalam i dlatego zastanawialam sie od czego to zalezy. Ja w sumie leciutko pekla. Ale ogolnie polozna juz przy wychodzeniu malego cos mi tam naciagala, masowala, nie wiem [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bo swego czasu kobiety nacinano bez znaczenia czy były wskazania czy nie - profilaktycznie. I stąd potem wzięło sie pojęcie ochrony krocza - no bo przeciez nie każda kobieta pęka. Dobra położna jest w stanie ocenić czy trzeba naciąć




74703e3kkwoaumma.png
 
U nas w szpitalu jest ochrona krocza, ale wiadomo, dobra położna widzi kiedy lepiej naciąć - ja będę rodziła ze swoją położną ze szkoły rodzenia - mam do niej pełne zaufanie [emoji4]




74703e3kkwoaumma.png
Ja do swojej tez mam 100% zaufania. Wiem ze zrobi wszysyko zeby bylo dobrze. I chyba to jest najwazniejsze - ze im ufamy :)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
A od czego zalezy to czy nacinaja, czy nie? Mnie w ogole nie nacinali.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem w którym momencie mnie nacieli ,czy profilaktycznie czy w trakckie , ale syn miał mieć 4500g wiec pewnie dlatego. I cały czas w szpitalu tylko gadałam o cesarce i dużym dziecku :p
Wogóle w dzień co rodziłam miałam obgadać kwestie ewentualnego cc i pomierzyć na usg ale lekarz stwierdziła ,że dam rade urodzić takie bo jestem wysoka ... nie było usg ,tylko ktg i do domu. A na początku to wogóle udawała ,że mnie nie kojarzy a to była moja gin!I tym wszystkim sie tak zdenerwowałam ,że wieczorem poród się zaczałam...
 
U mnie pierwszy raz obyło się bez nacięcia i pęknięcia, ale myślę że w 90% to zasługa położnej bo masowala mnie tam baaardzo długo. Liczę że teraz za drugim razem też nie będą musieli nacinać

thgfikgneziy9g6d.png
 
U mnie pierwszy raz obyło się bez nacięcia i pęknięcia, ale myślę że w 90% to zasługa położnej bo masowala mnie tam baaardzo długo. Liczę że teraz za drugim razem też nie będą musieli nacinać

thgfikgneziy9g6d.png
To tak jak u mnie . Przy córce udało sie bez nacięcia i pęknięcia. Teraz lekarz mówił że druga córka bedzie mniesza to może też sie jakoś przeslizgnie bez wiekszych szkód :D

5djylbetecfse5n6.png
 
Wiecie jaka jestem zła [emoji22] kupilam dziś córce odtwarzacz CD do.pokoju... i pogralo całą godzinę i juz nie chciało płyt czytać [emoji35][emoji53][emoji22] jestem taka zła bo.dalam nie mało za nie a taki bubel!! Ciekawa jestem czy bede mogła zwrócić czy bedzie mozliwe tylko oddanie na gwaracji... mam takiego nerwa [emoji35]

5djylbetecfse5n6.png
 
Wiecie jaka jestem zła [emoji22] kupilam dziś córce odtwarzacz CD do.pokoju... i pogralo całą godzinę i juz nie chciało płyt czytać [emoji35][emoji53][emoji22] jestem taka zła bo.dalam nie mało za nie a taki bubel!! Ciekawa jestem czy bede mogła zwrócić czy bedzie mozliwe tylko oddanie na gwaracji... mam takiego nerwa [emoji35]

5djylbetecfse5n6.png
Może to wina płyty?
 
Wiecie jaka jestem zła [emoji22] kupilam dziś córce odtwarzacz CD do.pokoju... i pogralo całą godzinę i juz nie chciało płyt czytać [emoji35][emoji53][emoji22] jestem taka zła bo.dalam nie mało za nie a taki bubel!! Ciekawa jestem czy bede mogła zwrócić czy bedzie mozliwe tylko oddanie na gwaracji... mam takiego nerwa [emoji35]

5djylbetecfse5n6.png
Motylek nie baw się w reklamację z tytułu gwarancji tylko niezgodności towaru z umową. Mozesz bez problemu zażądać zwrotu gotówki lub wymiany sprzętu na nowy.

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Do góry