reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
A mi piersi aż tak sie nie powiększyly i sie zastanawiam czy bede miec pokarm..
Wielkosc cyckow nie swiadczy o pokarmie lub jego braku :)

Mi spuchly 2 rozmiary i mam ich dosc juz...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
7-ki Wy się tak nie chwalcie, bo ja przebijam Was wszystkie:-) 7-ki to ja nie miałam nawet "na wejściu" :p O!
Ja już na białej sali:) Lekarz przyjmujący mnie na oddział spojrzał na mój brzuch i zapytał czy bliźniaki... po mojej minie już wiedział, że nie należy mi podwyższać ciśnienia.... Co prawda czuję się jak dorodny słoń, ale szczęśliwy słoń noooo...:p A teraz matka relaksuje się i rozśmiesza położne! Dostałam własny pokój z łazienką, zdecydowanie nie mogę narzekać na warunki szpitalne.... choć zaczekajmy do kolacji ...:p Jak wszystko pójdzie dobrze wychodzimy w środę. Pozdrawiamy jeszcze w dwupaku
1f642.png
I oby jak najdłużej:-)
1.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    111,3 KB · Wyświetleń: 435
A mi piersi aż tak sie nie powiększyly i sie zastanawiam czy bede miec pokarm..
Mi piersi nawet rozmiaru nie zmieniły, a po 1 ciaży leciało jak z kranu. Też mi mówili że nie będe mieć pokarmu, a nawet w tej chwili mogę nawet coś wycisnąc. Wiec sie nie martw na zapas :)

Moja się bardzo wierci ,że mnie to boli. I nawet przeklnełam pare razy bo tak mnie torturuje ;)
 
7-ki Wy się tak nie chwalcie, bo ja przebijam Was wszystkie:-) 7-ki to ja nie miałam nawet "na wejściu" [emoji14] O!
Ja już na białej sali:) Lekarz przyjmujący mnie na oddział spojrzał na mój brzuch i zapytał czy bliźniaki... po mojej minie już wiedział, że nie należy mi podwyższać ciśnienia.... Co prawda czuję się jak dorodny słoń, ale szczęśliwy słoń noooo...:p A teraz matka relaksuje się i rozśmiesza położne! Dostałam własny pokój z łazienką, zdecydowanie nie mogę narzekać na warunki szpitalne.... choć zaczekajmy do kolacji ...:p Jak wszystko pójdzie dobrze wychodzimy w środę. Pozdrawiamy jeszcze w dwupaku
1f642.png
I oby jak najdłużej:-)
Zobacz załącznik 803836
Pociesze, ze ja od tygodnia juz 8 z przodu[emoji6]

 
reklama
Do góry