reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Że mnie wyszło piękne umyte dziecko. Poważnie [emoji3] w trakcie parcia odchodzily wody i córka była wykąpana [emoji23] zero krwi, zero łez więc wszystko jest możliwe. Taki trochę filmowy poród

thgfikgneziy9g6d.png
Wooooooow super też tak teraz będę miała [emoji23] moja mała nie dość że nie wyszła czysta to wydaliła smułkę na mój brzuch i mężowi kazali to wycierać [emoji23] też nie miał oporów hehe

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój od początku mówił,że będzie przy porodzie.Ja sama również tego chcę i nie wyobrażam sobie by Go nie było przy mnie.W końcu we dwoje raźniej a ja sama tam nie chce być i panikować.
Tym bardziej ,że On zabawny człowiek więc pewnie nie będę się nudzić:D.
Do tego widzieć Go takiego ,prawdopodobnie wzruszonego,gdy nasze dzieciątko przyjdzie na świat-bezcenne.
My wszystko robimy razem,więc poród tym bardziej tylko przy Jego asyście.

Dziewczyny w 28tc.Na jakiej wysokości jest wasza macica? W sensie jej dno?
Bo czytałam,że powinna być 2-3 palce nad pępkiem a moja jest już praktycznie przy żebrach a 3 palce nad pępkiem była w 25tc. Dzidzia 2 tygodnie starsza według USG.Czy to znaczy,że urodzę szybciej i powinnam być wcześniej przygotowana czy to zupełnie normalne?
 
Efta moja też bardzo wysoko, aż trudno mi oddychać momentami. Lekarz ostatnio mówił że wszystko w normie a mała też normalnych rozmiarów. To że Twój maluszek jest tydzień do przodu nie znaczy że szybciej urodzisz. Może urodzić się w terminie tylko być poprostu większy.:-) moja Karola pod koniec ciąży była 3 tygodnie do tyłu w pomiarach a urodziła się w dniu wyznaczonego terminu.

thgfikgneziy9g6d.png
 
Mój od początku mówił,że będzie przy porodzie.Ja sama również tego chcę i nie wyobrażam sobie by Go nie było przy mnie.W końcu we dwoje raźniej a ja sama tam nie chce być i panikować.
Tym bardziej ,że On zabawny człowiek więc pewnie nie będę się nudzić:D.
Do tego widzieć Go takiego ,prawdopodobnie wzruszonego,gdy nasze dzieciątko przyjdzie na świat-bezcenne.
My wszystko robimy razem,więc poród tym bardziej tylko przy Jego asyście.

Dziewczyny w 28tc.Na jakiej wysokości jest wasza macica? W sensie jej dno?
Bo czytałam,że powinna być 2-3 palce nad pępkiem a moja jest już praktycznie przy żebrach a 3 palce nad pępkiem była w 25tc. Dzidzia 2 tygodnie starsza według USG.Czy to znaczy,że urodzę szybciej i powinnam być wcześniej przygotowana czy to zupełnie normalne?


Hm u mnie 3 nad pępkiem w 27 ale nie wiem czy to ma znaczenie przy szybciejszym lub późniejszym porodzie.
 
To była przenośnia :) a mąż tez będzie karmił piersią? :D
To też była "przenośnia" bo ja za swoim mężem skoczyłabym w ogień i on za mną też.
A tak wogóle to na pewno bym nie stała bezczynnie i patrzyła jak go biją:) a porównanie tego do karmienia piersia to raczej nie bardzo...
 
Ostatnia edycja:
Efta moja też bardzo wysoko, aż trudno mi oddychać momentami. Lekarz ostatnio mówił że wszystko w normie a mała też normalnych rozmiarów. To że Twój maluszek jest tydzień do przodu nie znaczy że szybciej urodzisz. Może urodzić się w terminie tylko być poprostu większy.:-) moja Karola pod koniec ciąży była 3 tygodnie do tyłu w pomiarach a urodziła się w dniu wyznaczonego terminu.

thgfikgneziy9g6d.png
Oj moja tez wysoki bo ciezko mi oddychac... poza tym dzis caly dzien ciagnie mnie podbrzusze. Kurna zaczynam narzekac ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Mój brzuch mam dosc wysoko ponad pepkiem chyba już żeber sięga i też od ponad tygodnia mam problem z leżeniem czy siedzeniem nawet bo mnie tak dusi od środka że oddychać nie moge. Ale tydzień temu jak byłam i lekarza mała była głowa w dół ale jeszcze wyraźnie się przekrecala w różne strony ale wczesniej czułam kopniaki właśnie pod zoladkiem i miałam mega zgage. Potem się Mała odwróciła i kopala w dół. I od tego czasu ja czuje ruchy kopniaki i pchanie się jej w podbrzuszu tylko. Zresztą brzuch mi się obniżył sama to widzę w lustrze a i mama mi wczoraj zwróciła uwagę na to. Zaczynam schizowac czy to ma związek ze skracaniem się mojej szyjki. Dziś to tak kopala w szyjke i pęcherz że aż mi się płakać chciało. Za to ruchów powyżej pępka nie czuję wogole. Jedyny plus to brak zgagi... kontrola szyjki u.lekarza za tydzień... zwariuje przez 7 dni. Pierwszy trymestr wariowalam że strachu. Drugi było pięknie i przyjemnie lekko i bez objawowo. Za to trzeci znów powrót do schizowania się zapowiada.

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Do góry