reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

dla mnie absurdem jest opłata za poród rodzinny , nie wiem za co to się płaci ?przecież taki tata nie przychodzi na poród jak na spektakl w teatrze tylko jest tam po to żeby wspierać mamę .Jak dobrze że u nas jest wszytko za darmo i tak tez powinno być w Polsce nie tak dobra wola szpitala ale to powinno być normą .
 
reklama
Nie możliwe raczej przy cc nie moga przebywać osoby podstronne po i przed cc tak ale w trakcie nie.

Jeśli cesarka planowana to w niektórych szpitalach mogą.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
sa szpitale w polsce które na to zezwalaj sa tez takiegdzie jest to zabronione , u nas w Irlandii noga uczestniczy tatusiowie nawet przy cc

U mnie na Żelaznej mogą przy planowanej, bo wtedy jest czas na przygotowanie, przebranie ojca. Przy cesarkach, które wychodzą nagle w trakcie liczą się minuty i wtedy nikt nie chce zajmować się ojcem. W tych sytuacjach ojciec nie moze byc przy cc.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
dla mnie absurdem jest opłata za poród rodzinny , nie wiem za co to się płaci ?przecież taki tata nie przychodzi na poród jak na spektakl w teatrze tylko jest tam po to żeby wspierać mamę .Jak dobrze że u nas jest wszytko za darmo i tak tez powinno być w Polsce nie tak dobra wola szpitala ale to powinno być normą .

W Polsce nie trzeba płacić za poród rodzinny, w sensie, że mąż może byc z żoną (czy partner czy przyjaciółka) - jest to zagwarantowane prawem i za to się nie płaci. Co innego prywatna sala itd.


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Hej! Jestem po badaniu przepływów. Pani dr mówiła podczas badania że wszystko jest ok a w opisie mam napisane : Upośledzone przepływy???!!! Nie zdążyłam zapytać , bo później dopiero zobaczyłam :( nie wiem co myśleć :(
 
Hej! Jestem po badaniu przepływów. Pani dr mówiła podczas badania że wszystko jest ok a w opisie mam napisane : Upośledzone przepływy???!!! Nie zdążyłam zapytać , bo później dopiero zobaczyłam :( nie wiem co myśleć :(

Ale ona Ci tak napisała ?


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Ostatnia edycja:
W Polsce nie trzeba płacić za poród rodzinny, w sensie, że mąż może byc z żoną (czy partner czy przyjaciółka) - jest to zagwarantowane prawem i za to się nie płaci. Co innego prywatna sala itd.
są sytuacje gdzie jednak opłaty są pobierane np znieczulenie bez wskazań lekarskich a jedynie na życzenie pacjentki , poród rodzinny przy CC jeśli szpital daje taką możliwość , płaci się za ubranko ochronne dla taty .Dlatego trzeba się dobrze rozeznać we wszystkich ewentualnych dopłatach w danym szpitalu.i to własnie mi się niepodoba że niby poród rodzinny za darmo to i tamto też ale za to już jest dopłata .Rozumiem jeszcze osobny pokój ale cała reszta powinna być bezpłatna .
 
reklama
Wyniki mam takie : tętnica pępkowa PI 1,07 , tętnica środkowa mózgu PI 1,56 , współczynnik 1,46 i wniosek mam : Upośledzony przepływ łożyskowy????!!! Nie wiem co myśleć o tym , nie zapytałam, bo za późno to przeczytałam. Na necie znalazłam takie normy , pierwsze PI 1,10, drugie PI poniżej 2- 1,8 i wskaźnik 1,37 +- 0,4 , do 2,34 +- 0,5 . Co ja mam o tym myśleć???
 
Do góry