reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie w pracy ta wlasnie kolezanka ktora do porodu pojechala w skorzanych spodniach i szpilkach jest bardzo zdziwiona ze ja chce zeby Maz byl przy porodzie. Ze chce zeby mnie ogladal w tskim stanie - spocona, zmeczona, czerwona i inne...a ja kej mowie ze to jest jedyna osoba ktorej sie nie wstydze wiec nie wyobrazam sobie nikogo innego.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Nieszczęsny ten poniedziałek jakoś. U mnie jeszcze deszcz cały czas pada i nawet nie mam ochoty nigdzie wychodzić..
 
Ja osobiście nie chcę żeby mój mąż był przy porodzie , ale on się uparł że i tak mnie nie zostawi a przecież nie mogę mu zabronić .Chociaż zastrzegł że on będzie stał od strony mojej głowy bo on nie chcę widzieć no wiecie tam dołu całego .Aha już to widzę ;) .Jemu się chyba wydaję że wyjdzie ze mnie taki mnie takie już umyte dziecko , nie będzie krwi , potu czy łez .
 
Taki czas Kochana nastal ;) maz ostatnio pytal czego mi najbardziej brakuje w ciazy. A ja ze przez pryzmat ostatnich tygodni patrzc - dnia bez bolu plecow. Tak zebym mogla usiasc , polozyc sie jak chce i to bez bolu :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja osobiście nie chcę żeby mój mąż był przy porodzie , ale on się uparł że i tak mnie nie zostawi a przecież nie mogę mu zabronić .Chociaż zastrzegł że on będzie stał od strony mojej głowy bo on nie chcę widzieć no wiecie tam dołu całego .Aha już to widzę ;) .Jemu się chyba wydaję że wyjdzie ze mnie taki mnie takie już umyte dziecko , nie będzie krwi , potu czy łez .
Hehe mój to cały czas mówi ze zamiast krwi i śluzu będą mi kwiatki z pochwy wylatywac

 
Ja osobiście nie chcę żeby mój mąż był przy porodzie , ale on się uparł że i tak mnie nie zostawi a przecież nie mogę mu zabronić .Chociaż zastrzegł że on będzie stał od strony mojej głowy bo on nie chcę widzieć no wiecie tam dołu całego .Aha już to widzę ;) .Jemu się chyba wydaję że wyjdzie ze mnie taki mnie takie już umyte dziecko , nie będzie krwi , potu czy łez .
Że mnie wyszło piękne umyte dziecko. Poważnie [emoji3] w trakcie parcia odchodzily wody i córka była wykąpana [emoji23] zero krwi, zero łez więc wszystko jest możliwe. Taki trochę filmowy poród

thgfikgneziy9g6d.png
 
reklama
Mój jest przerażony moim stanem. A ostrzegałam go że tak będzie. Sąsiadka za dwa tyg będzie już w swoim terminie do porodu a on stwierdził że dogoniłam ją ze swoim brzuchem [emoji23] przynajmniej z tego współczucia pomaga mi wstawać hehehe

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry