reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Juz jestem po szwie. Wzieli mnie kilka minut po 12. Trwalo to dluzej bo okazalo sie ze juz wcale szyjki nie mam. Teraz strasznie boli brzuch, napina sie, pojawily sie skurcze i pod ktg mnie podlaczono. Trzymajcie kciuki, aby wyciszyli wszystko.




Całe szczęście, że dzisiaj cię wzięli! Trzymam mocno kciuki by skurcze ustały i maluszki dotrwały do bezpiecznego terminu


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Juz jestem po szwie. Wzieli mnie kilka minut po 12. Trwalo to dluzej bo okazalo sie ze juz wcale szyjki nie mam. Teraz strasznie boli brzuch, napina sie, pojawily sie skurcze i pod ktg mnie podlaczono. Trzymajcie kciuki, aby wyciszyli wszystko.



Cały dzień dzisiaj o tobie myślę i jestem z tobą całym serduszkiem. Jestes pod dobrą opieka. Napewno zajmą się tobą jak należy.

 
Suelen...to pewnie dlatego, że Ci przy tej szyjce gmerali. Zaraz to wyciszą.
Ja przy pessarze cały czas miałam uczucie spiętego brzucha. Śmiałam się,że balonik mocniej zawiązali i nie ma gdzie powietrze uchodzić [emoji6]


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Suelen trzymam kciuki! Na pewno bedzie dobrze:)

A co do humorkow, to ja za to jestem ostatnio jakas nadwrazliwa.. dzisiaj pojechalam po taki maly torcik z serduszkiem dle meza, jak wrocilam zle polozylam go na blacie w kuchni.. no i spadl na ziemie. Oczywiscie gora do dolu haha, wiec... sie rozplakalam hahah az mi sie smiac chce teraz z samej siebie;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
reklama
Do góry