reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A to lepiej żeby nie pojawiła Ci się bo ona się po porodzie też sporo utrzymuje znajoma jest pół roku już po porodzie a nadal ma :)
O nieeee to lepiej nie :) ale wpływu nie mam na to ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Juz jestem po szwie. Wzieli mnie kilka minut po 12. Trwalo to dluzej bo okazalo sie ze juz wcale szyjki nie mam. Teraz strasznie boli brzuch, napina sie, pojawily sie skurcze i pod ktg mnie podlaczono. Trzymajcie kciuki, aby wyciszyli wszystko.




Kciuki mooooocno zaciśnięte!!!!! Informuj nas co jakiś czas, czekamy na dobre wiadomości.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny a ja witam się z łóżka. Takie o to walentynki. Mam prawie 38stopni gorączki plus bolące gardło i kaszel gruźlika. Mąż mnie obiegu, mieliśmy iść do kina i tyle z wyjścia na walentynki. Chociaż na obiedzie w restauracji byliśmy. No ale do kina też chciałam iść :( teraz muszę się wylezec, kochany mąż robi herbatkę z miodem :) zdrówka dla was dziewczyny :*

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny a ja witam się z łóżka. Takie o to walentynki. Mam prawie 38stopni gorączki plus bolące gardło i kaszel gruźlika. Mąż mnie obiegu, mieliśmy iść do kina i tyle z wyjścia na walentynki. Chociaż na obiedzie w restauracji byliśmy. No ale do kina też chciałam iść :( teraz muszę się wylezec, kochany mąż robi herbatkę z miodem :) zdrówka dla was dziewczyny :*

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
I zdróweczka dla ciebie[emoji8]

 
reklama
Juz jestem po szwie. Wzieli mnie kilka minut po 12. Trwalo to dluzej bo okazalo sie ze juz wcale szyjki nie mam. Teraz strasznie boli brzuch, napina sie, pojawily sie skurcze i pod ktg mnie podlaczono. Trzymajcie kciuki, aby wyciszyli wszystko.


Trzymaj sie dzielnie!!!
 
Do góry