reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Yyyu kolezanka pojechala dzien po terminie na ktg..po badaniu lekarz ja na fotel i mowi ze ma 6 cm rozwarcia [emoji23] dali jej oxy i 20 min pozniej karmila mlodego..szok szok szok...

Niedawno inna sasiadka dojechala na szpital i miala 9cm i urodzila ledwo wwieziona na sale [emoji2]

Oby kazda co ma sn miec tak rodzila..

 
reklama
Yyyu kolezanka pojechala dzien po terminie na ktg..po badaniu lekarz ja na fotel i mowi ze ma 6 cm rozwarcia [emoji23] dali jej oxy i 20 min pozniej karmila mlodego..szok szok szok...

Niedawno inna sasiadka dojechala na szpital i miala 9cm i urodzila ledwo wwieziona na sale [emoji2]

Oby kazda co ma sn miec tak rodzila..

Marzę o takim szybkim i bezbolesnym porodzie [emoji3] gorąco na to liczę. Pierwsze dziecko urodziłam w niecałe 6 godzin a podobno drugi poród jest szybszy i łatwiejszy. Oby się sprawdziło [emoji13]

7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
Yyyu kolezanka pojechala dzien po terminie na ktg..po badaniu lekarz ja na fotel i mowi ze ma 6 cm rozwarcia [emoji23] dali jej oxy i 20 min pozniej karmila mlodego..szok szok szok...

Niedawno inna sasiadka dojechala na szpital i miala 9cm i urodzila ledwo wwieziona na sale [emoji2]

Oby kazda co ma sn miec tak rodzila..

Tu w szpitalu ostatnio był tzw. "Poród uliczny".. Ledwo dowieźli klientke na porodówke. 7 minut.
Teraz taka dziewczyna co leżała z nami na sali urodziła też w nocy szybciutko...

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Yyyu kolezanka pojechala dzien po terminie na ktg..po badaniu lekarz ja na fotel i mowi ze ma 6 cm rozwarcia [emoji23] dali jej oxy i 20 min pozniej karmila mlodego..szok szok szok...

Niedawno inna sasiadka dojechala na szpital i miala 9cm i urodzila ledwo wwieziona na sale [emoji2]

Oby kazda co ma sn miec tak rodzila..

Jak mnie przyjmowali na oddział to jedna dziewczyna urodziła w windzie o_O
Ale jej wina bo zamiast wparowac jak każda na izbę przyjęć że rodzi to czekała ze skurczami w gigantycznej kolejce. Ja nawet tych ludzi nie zaszczycilam spojrzeniem, nawet nie pamiętam czy pukałam [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Yyyu kolezanka pojechala dzien po terminie na ktg..po badaniu lekarz ja na fotel i mowi ze ma 6 cm rozwarcia [emoji23] dali jej oxy i 20 min pozniej karmila mlodego..szok szok szok...

Niedawno inna sasiadka dojechala na szpital i miala 9cm i urodzila ledwo wwieziona na sale [emoji2]

Oby kazda co ma sn miec tak rodzila..


A mi przez 4dni rozwarcie powiększyło się tylko o 2,5cm i mnie pokroili - oby drugi poród udał się sn i był w miarę sprawy hehe


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Juz jestem po szwie. Wzieli mnie kilka minut po 12. Trwalo to dluzej bo okazalo sie ze juz wcale szyjki nie mam. Teraz strasznie boli brzuch, napina sie, pojawily sie skurcze i pod ktg mnie podlaczono. Trzymajcie kciuki, aby wyciszyli wszystko.



Kochana trzymajcie się mocno, cała Trójka [emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
 
Do góry