reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć Dziewczynki.
Anulka wspolczuje bardzo...rozmowy o śmierci to napewno nie sa proste tematy..
Suelen trzymam kciuki! Napewno wszystko bedzie dobrze!
U mnie juz w miare ok. Chca jeszcze zrobic glukoze w czwartek i jak będzie ok to do domu. Ja juz bym poszla teraz.

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Suelen trzymam kciuki za Ciebie i dziewczynki! Będzie dobrze!

Moja znajoma miała termin na tydzień wcześniej ode mnie i urodziła synka w niedzielę.. malutki 750g i 31 cm leży w inkubatorze Ale rokowania są dobre. Przeraziłam się... oby wszystko było okej...

Oh matko. aż mnie dreszcze przeszły. Nie wyobrażam sobie jakbym teraz miała urodzić!

 
Koniec maja początek czerwca. Ona byla w 25+4 jak urodziła a powodem była przepuchlina błon płodowych - niewydolnośc ciśnieniowo szyjkowa cokolwiek to znaczy hehe Ale tak najważniejsze że są pod okiem najlepszych specjalistów w regionie.

Ja bardzo sie stresowalam że mi coś się takiego przydarzy i spytałam lekarza od kiedy dzieciatko w miarę na tyle dojrzałe by było żeby sie urodziło i wtedy mi powiedziała żebym się nie zajmowała takimi rzeczami ale od 25 tygodnia już mogę być spokojna bo duze szansę są na to ze sytuacja będzie do opanowania więc myślę że przy najlepszych socjalitach wszystko się ułoży pomyślnie :)
 
Dziewczyny wczoraj po pracy (dzień bardzo irytujący) rozbolał mnie brzuch tak po środku i do tego plecy do późnych godzin nocnych wzięłam nospe ale zamiast 2 tylko jedną tabletkę i nic nie pomogło któras tak miała
Dzisiaj jest trochę lepiej ale zastanawiam się czy nie pójść do szpitala
f2w3rjjgnb5ps9uz.png
Kochana mnie ostatnio twardniał brzuch ciagle.. Dwie noce przed wizyta mialam skurcze co kilka minut i krzyż mnie bolał codziennie. No i na wizycie mialam skurcz podczas badania. Teraz dali mi magnez w kroplówce, rellanium, no spe domiesniowo, luteine no i jakoś przeszło... Mam nadzieje, że jak wrócę do domu to nie zacznie sie od nowa.


nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Anulka w moich stronach się mówi że za śmiercią zawsze czekają narodziny i znowu się sprawdzi a Twoja Dzidzia w brzuszku na pewno będzie miała coś z Twojej Babci :) zobaczysz :)

svchs65gg8talrm7.png
Tak. U mnie w pierwszej ciąży sie niestety sprawdziło. Teraz mi sie śniło jakis czas temu, ze podeszła do mnie kobieta i powiedziała bym szykowała czarne ubranie bo jak dziecko sie urodzi to zawsze ktoś musi umrzeć.
A potem znów mi sie śniła kobieta, która powiedziała mi, że będę mieć syna.
Ja to mam z tymi snami.

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Anulka w moich stronach się mówi że za śmiercią zawsze czekają narodziny i znowu się sprawdzi a Twoja Dzidzia w brzuszku na pewno będzie miała coś z Twojej Babci :) zobaczysz :)

svchs65gg8talrm7.png

hmmm coś w tym jest...babcia mojego M zmarła w czerwcu ubiegłego roku,a ja mam termin na czerwiec i prawie ten sam dzień,a na usg połówkowym nawet się pokryły...brr trochę mnie to przeraziło... ;o
 
Kurcze nigdy o tym w taki sposób nie myślałam moja prababcia zmarła w marcu w tamtym roku później w czerwcu brałam ślub a we wrześniu kiedy miałaby urodziny miałam ostatnią miesiączkę przed zajściem w ciążę. Skoro tak mówicie to wierzę że teraz czuwa nad moim malutkim żeby sobie zdrowo przyszedł na świat w czerwcu

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Kurcze nigdy o tym w taki sposób nie myślałam moja prababcia zmarła w marcu w tamtym roku później w czerwcu brałam ślub a we wrześniu kiedy miałaby urodziny miałam ostatnią miesiączkę przed zajściem w ciążę. Skoro tak mówicie to wierzę że teraz czuwa nad moim malutkim żeby sobie zdrowo przyszedł na świat w czerwcu

f2w3rjjgvkjhkndh.png
Mój wujek zmarł w czasie jak zachodzilam w ciążę cały czas mam wrażenie że synek to prezent od niego [emoji3]

f2w3rjjgnb5ps9uz.png
 
reklama
O rany Madziarra ale wiadomość [emoji45] ja ostatnio też myślałam o tym co by było gdyby... A tu takie rzeczy. Zdrówka dla koleżanki i mocy dla Maluszka [emoji7]

16udskjopmtfyunf.png
 
Do góry