reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

@Anulka. Współczuję, babcia dożyła sędziwego wieku .
@Suelen Trzymamy kciuki, bo krótka ta szyjka, oby dziewczynki posiedzialy jak najdłużej.

My pobudkę mieliśmy o 6:15 ,dla mnie troche za wcześnie, ale kawka i jakoś da się to przetrwać :)
 
reklama
Trzymam kciuki i ja w końcu dotarłam do końca czytania was, ja ostatnio mam skoki nastrojowe raz się cieszę zaraz mam doła no ale ciąża robi swoje

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anulka, bardzo Wam współczuję...

Suelen powodzenia! Kciuki zaciśnięte mocno, mocno![emoji110] [emoji110] [emoji110]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Anulka przykre jest odejście bliskich, nawet gdy mieli dobre i długie życie. Współczuję bardzo i przytulam [emoji9]

Suelen będzie dobrze. Trzymaj się dzielnie

7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
Byl u mnie anestezjolog wytlumaczyla mi wszystko. Najpierw dostaje na sali leki rozkurczowe, potem ide na sale operacyjna gdzie daja mi leki przeciwbolowe i wyciszajace. Nastepnie zaczynaja podawac srodek nasenny i lekarz zaklada szew okrezny. Po jakis 10-15 minutach powinnam sie wybudzic i jade na troszke na sale pooperacyjna gdzie chwile beda monitorowac moje serce i cisnienie oraz tetno dziewczynek.

Czekam teraz, az skonczy sie jakos zabieg i biora mnie.



Będzie dobrze :* pomysłpomysl sobie jaka będziesz obeznana że szpitalem ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Trzymam kciuki i ja w końcu dotarłam do końca czytania was, ja ostatnio mam skoki nastrojowe raz się cieszę zaraz mam doła no ale ciąża robi swoje

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj skok nastrojowy to ja mam dziś bardzo. Maz mnie tak wku#$&€, że wydzieralam się na niego do telefonu pod biedronka ... do tego of kors płacz, łzy... ale mnie wkurzyl u nie wytrzymałam.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry