reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Też się strasznie denerwowalam w pierwszej ciąży ze nie wiem jakie to uczucie i ze nie będę potem wiedziała że to już. Ale się okazało że niepotrzebnie bo zaczęło się odejściem wód, a skurcze dopiero jakoś po dwóch godzinach w szpitalu się pojawiły. Pamiętam tylko że powiedziałam że nie da się tego pomylić czy przeoczyć, ale samego uczucia nie pamiętam znowu [emoji14]

Anulka bardzo mi przykro, ale obyśmy wszystkie takiego wieku dożyły.

m3sxyx8dzur8ghzn.png

Tylko Ty piszesz o tych juz porodowych, a one są trochę inne od tych treningowych. Skurcze treningowe Braxtona nie bolą.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Suelen ...dzięki, że się odezwałaś, bo się martwiłyśmy.

A jeśli chodzi o usg 3 trymestru to ja będę miała 2. Na początku 29tc idę na 3D licząc na ładne zdjęcie głownie, ale przy okazji lekarz wszystko posprawdza. A potem 31-31tc do swojego lekarza.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
750 g ojej ale malenstwo , na pewno jest pod dobra opieka i wszystko bedzie dobrze [emoji5]

To ja chyba nie wiem co to sa skurcze Braxtona , nieraz przebiegnie mnie jakis dziwny impuls po brzuchu i tyle..... bolesnosci nie odczuwam

f2w3rjjglpt9ysc9.png
 
Suelen trzymam kciuki za Ciebie i dziewczynki! Będzie dobrze!

Moja znajoma miała termin na tydzień wcześniej ode mnie i urodziła synka w niedzielę.. malutki 750g i 31 cm leży w inkubatorze Ale rokowania są dobre. Przeraziłam się... oby wszystko było okej...

A na kiedy Ty masz termin? Biedne maleństwo oby było silne i się ułożyło. A dlaczego w ogole już? Miała jakieś problemy mama z szyjką czy co?

Saulen trzymaj się mam nadzieję że wszystko u was będzie dobrze! Na pewno trafiłaś na dobrych specjalistów i zadbają o was jak najlepiej.
 
A na kiedy Ty masz termin? Biedne maleństwo oby było silne i się ułożyło. A dlaczego w ogole już? Miała jakieś problemy mama z szyjką czy co?

Saulen trzymaj się mam nadzieję że wszystko u was będzie dobrze! Na pewno trafiłaś na dobrych specjalistów i zadbają o was jak najlepiej.
Koniec maja początek czerwca. Ona byla w 25+4 jak urodziła a powodem była przepuchlina błon płodowych - niewydolnośc ciśnieniowo szyjkowa cokolwiek to znaczy hehe Ale tak najważniejsze że są pod okiem najlepszych specjalistów w regionie.

 
Suelen trzymam kciuki mocno
Tylko Ty piszesz o tych juz porodowych, a one są trochę inne od tych treningowych. Skurcze treningowe Braxtona nie bolą.


oar8pg4n1kii9v0d.png
A tych to w ogóle nie miałam więc nie mam odniesienia nawet, ale te pierwsze w szpitalu też nie bolały, dopiero jak się zrobiły mocniejsze. Może w tej doswiadcze, narazie cisza.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Zając pewnie poszło o drobiazg co? ostatnio coraz częściej mam takie skoki

svchs65gg8talrm7.png
Taaa...o promocję w biedronce[emoji23] teraz się śmieje z tego ale 3 godziny temu nie było mi do śmiechu. Ale wina jego to raz, ton jego to 2...więc się nie odzywam. Wróci dostanie obiad walentynkowy na stol, prezencik i bez słowa wszystko. A niech będzie mu głupio ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry